Franchise Sahibi Olun

Başarısı Kantlanmış Global Franchise Ailemize Katılın

İletişime Geçin

Başarımıza ortak olun. Direct English ile 50 milyar dolarlık bir sektöre adım atın!

Bizimle bir Franchise’a yatırım yapın ve kanıtlanmış sistemimize ve kapsamlı iş desteğimize erişin – bu sayede Türkiye’deki kazançlı İngilizce Dil Eğitimi pazarından yararlanın.

Diğer dillere göre daha fazla ülkede resmi bir dil.

94 bölgede 1,5 milyar insan tarafından konuşuluyor.

Küresel iş ve iletişim dili.

50 milyar dolar değerinde – ve hala büyüyor!

Franchise destek paketimiz, daha karlı bir iş kurmanıza yardımcı olacaktır. Bu hem sizin hem de müşterileriniz için kazançlı.

Lansman öncesi destek

İş planınızı ve finansal modellemenizi geliştirmenize yardım
Kurs konumunu belirleme ve tasarım rehberliği sağlama
Kişiselleştirilmiş eğitim programı
Yönetim Kılavuzları Paketi
Direct English merkezinizin başlatılması için destek

Süreç – içi destek

Merkezdeki pazarlama uzmanları ekibimizden pazarlama desteği
Linguaphone Grubu ortağı Extranet’e erişim
Piyasa ziyaretleri ve devam eden destek
Franchise alanlarınızı ve öğrencilerinizi yönetmek için Öğrenme Yönetimi Yazılımı

Sınıf Yönetimi

Direct English Live sınıfta, çevrimiçi veya harmanlanmış tüm öğrenmeleri yönetmeyi sağlar. Ortaklar, öğrenme yollarını düzenleyebilir ve öğrenciler için kayıt politikalarını tanımlayabilir, ilerlemelerini ve etkinliklerini doğrudan izleyebilir. Öğrenciler ayrıca DirectEnglish Live Mobil ile derslerini ve sınıf takvimini yanlarında taşır. İOS ve Android mobil cihazlar ve tabletler için bu uygulama sayesinde, öğrenciler eğitimlerini istedikleri zaman, istedikleri yerde indirebilirler. Verileri saklanır ve tekrar çevrimiçi olduklarında sunucuya gönderilir, etkinlikleri senkronize edilir.

İş ortaklarımız için- Extranet

Extranet, sizi desteklemek ve işinizi büyütmek için eksiksiz kullanıcı dostu bir portal.
Direct English, tüm dünyadaki ortaklarına yenilenen Extranet aracılığıyla da destek oluyor.

Dosyalar, kullanıcı deneyimini kolaylaştırmak için bölümlere göre sınıflandırılmıştır: İşletme Desteği, Pazarlama, BT, Finansal ve Lojistik ve Öğretim. Ortaklarımız buradan en yeni kampanyaları, logo dosyalarını, merkez tasarımlarını, öğretmen kılavuzlarını, iş dönüştürme analizi araçlarını ve daha fazlasını indirebilir.

 

Franchise sahibi olmak hakkında daha fazla bilgi edinin.

İletişime Geçin

Ortaklarımızın neden bizi seçtiğini öğrenin.

1

Küresel çapta tanınmış bir marka

Ticari markamızı, logomuzu ve kurumsal kimliğimizi kullanmak için özel bir lisansa ve ayrıca sistemimizin tam “know-how” ına sahip olacaksınız. Tanınmış uluslararası markamız pazarda etkin bir şekilde rekabet etmenizi sağlayacaktır.
2

Ayrıcalık

Bayimiz olarak, sözleşmenizin süresi boyunca bir dizi kanıtlanmış iş modeli aracılığıyla, seçtiğiniz bölgede Direct English'i geliştirmek için tam bir ayrıcalığa sahip olacaksınız.
3

Birinci Sınıf İş Desteği

İngilizce eğitim ve franchise işinde kapsamlı bir geçmişe sahip olan Uluslararası Genel Merkezimiz Londra ve Türkiye Genel Merkezimizin iş geliştirme uzmanları, her adımda yanınızdadır ve ayrıca bir Yönetim Kılavuzları paketi ve sadece ortaklarımıza yönelik Extranet'imize de erişiminiz olacak.
4

Gönül Rahatlığı

Yeni bir işe başlamak için gereken yüzlerce kararı kendiniz vermek zorunda değilsiniz. Direct English, yalnızca kurulum aşamasında değil, tüm süreç boyunca yanınızda bulunup gönül rahatlığı sağlar. Dil eğitimi pazarında 115 yıldan fazla deneyime sahip bir küresel dil eğitimi sağlayıcısının deneyimi ile, emin ellerde olacaksınız.
5

Eğitim

Direct English'ten alacağınız kapsamlı eğitim, personelinizin programı bölgenizde güvenle sunmasını sağlayacaktır. İşinizi başarılı bir şekilde yürütmenizde size tam güven vermek için programın tüm alanlarında, pazarlama, operasyonlar ve personel yönetimi konusunda da eğitim alacaksınız.
6

Devamlı Destek

Direct English, İngilizce eğitimi ve franchise işinde kapsamlı bir geçmişe sahiptir ve karşılaşabileceğiniz her konuda uzman yardımı sağlar.