Contact Us

Contact Us

0212 270 22 00info@directenglish.com.tr

Başarımıza ortak olun. Direct English ile 50 milyar dolarlık bir sektöre adım atın!

Bizimle bir Franchise’a yatırım yapın ve kanıtlanmış sistemimize ve kapsamlı iş desteğimize erişin – bu sayede kazançlı İngilizce Dil Eğitimi pazarından yararlanabilirsiniz.

İngilizce eğitim sektörüne neden yatırım yapmalısınız?
 

Diğer dillere göre daha fazla ülkede resmi bir dil.

94 bölgede 1,5 milyar insan tarafından konuşuluyor.

Küresel iş ve iletişim dili.

50 milyar dolar değerinde - ve hala büyüyor!

 
 

Franchise destek paketimiz, daha karlı bir iş kurmanıza yardımcı olacaktır. Bu hem sizin hem de müşterileriniz için kazançlı.

Lansman öncesi destek

 • İş planınızı ve finansal modellemenizi geliştirmenize yardım
 • Kurs konumunu belirleme ve tasarım rehberliği sağlama
 • Kişiselleştirilmiş eğitim programı
 • Yönetim Kılavuzları Paketi
 • Direct English’in başlatılması için tam destek

Süreç içi destek

 • Merkezdeki pazarlama uzmanları ekibimizden birinci sınıf pazarlama desteği
 • Linguaphone Grubu ortağı Extranet’e erişim
 • Piyasa ziyaretleri ve devam eden destek
 • Franchise alanlarınızı ve öğrencilerinizi yönetmek için Öğrenme Yönetimi Yazılımı

Direct English Turkey Olarak Lansman Etkinliğimizi Gerçekleştirdik.

İngilizce Öğrenme Tarzınızı Geliştirmenin 4 Yolu

إطلاق منصة التعلم في مؤتمر Global Partners في دبي هذا الشهر

 

Ortaklarımızın neden bizi seçtiğini öğrenin

 

1.Küresel çapta tanınmış bir marka

Ticari markamızı, logomuzu ve kurumsal kimliğimizi kullanmak için özel bir lisansa ve ayrıca sistemimizin tam “know-how” ına sahip olacaksınız. Tanınmış uluslararası markamız pazarda etkin bir şekilde rekabet etmenizi sağlayacaktır.

2.Ayrıcalık

Franchise'ımız olarak, sözleşmenizin ömrü boyunca bir dizi kanıtlanmış iş modeli aracılığıyla, seçtiğiniz bölgede Direct English'i geliştirmek konusunda tamamen münhasırlık yapacaksınız.

3.Birinci Sınıf İş Desteği

İngilizce eğitiminde ve franchise işinde kapsamlı bir geçmişe sahip olan merkezin pazarlama ve iş geliştirme uzmanları yolun her adımında hazırdır ve ayrıca bir Yönetim El Kitabı seti ve yalnızca iş ortaklarımıza özel Extranet'imize erişirsiniz.

4.Gönül Rahatlığı

Yeni bir işe başlamak için gereken yüzlerce kararı kendiniz vermek zorunda değilsiniz. Direct English, yalnızca kurulum aşamasında değil, sürekli bir şekilde 'gönül rahatlığı' sağlar. Ve dil eğitimi pazarında 115 yıldan fazla deneyime sahip bir küresel dil eğitimi sağlayıcısının deneyimi ile, emin ellerde olacaksınız.

5.Eğitim

Direct English'ten alacağınız kapsamlı eğitim, personelinizin programı bölgenizde güvenle sunmasını sağlayacaktır. Ayrıca, işletmeyi başarıyla yürütmeniz için tam bir güven vermeniz için programın tüm alanlarında, pazarlama, operasyon ve personel yönetimi konularında da eğitim alacaksınız.

6.Devam Eden Destek

Direct English, İngilizce eğitimi ve franchise işinde kapsamlı bir geçmişe sahiptir ve karşılaşabileceğiniz her konuda uzman yardımı sağlayabilir. Merkezde pazarlama ve iş geliştirme uzmanları hazır ve ayrıca sizi desteklemek için bir Yönetim Kılavuzları paketi alacaksınız.

7.Test Merkezi

Bir Direct English Franchise'ı olarak, Cambridge English'in Linguaskills sınavları için otomatikman resmi bir sınav merkezi olacaksınız.

 

Küresel Tanıma

Direct English, İngilizce dil eğitiminde dünyaca ünlü bir uzman olan Louis Alexander tarafından geliştirilen, öğretim metodolojimizin hiçbiri ikinci olduğu anlamına gelen, akademik olarak sağlam bir müfredattır.

İngilizce dil eğitimi konusunda dünyaca ünlü bir uzman olan Louis Alexander tarafından geliştirilen, akademik açıdan güçlü bir müfredat. Öğretim yöntemlerimiz ve Cambridge English yeterliliklerimizin benzeri bulunmamaktadır.

Harmanlanmış Öğrenme Sistemi

Sistemimiz, öğrencilerimize istedikleri yerde ve istedikleri yerde ders çalışmalarında gerçek bir esneklik sağlamak için güçlü, yeni bir çevrimiçi öğrenme platformunu birinci sınıf merkeze dayalı öğrenme ile birleştirir.

Birinci sınıf merkeze dayalı öğrenmeyle birlikte güçlü, yeni bir çevrimiçi öğrenme platformu. Direct English, öğrencilerimize istedikleri zaman ve yerde çalışma esnekliği sağlar.

 

Kanıtlanmış İş Modeli

Öğrenciler üniversite öğrencilerinden, genç profesyonellere, çok uluslu şirketlerde CEO ve üst düzey yöneticilere kadar çeşitlilik gösterir. Direct English, dünya çapında yüz binlerce öğrenciye teslim edildi. Orta Doğu, Asya ve Avrupa’da birinci kalite eğitim vermektedir.

İş Desteği

Direct English gibi uluslararası bir franchise beklediğiniz tüm eğitim, işletme ve pazarlama desteğini sağlar.

 
Franchise sahibi olmak hakkında daha fazla bilgi edinin
Daha Fazla Bilgi Al
 

  Download reports

  To download the reports, please tell us your details:

  [contact-form-7 id="877" title="Download Reports"]

  Download report

  To download the report, please tell us your details:

  [contact-form-7 id="1327" title="Download Homepage Report"]
  × Size nasıl yardımcı olabiliriz?