Contact Us

Contact Us

0212 270 22 00info@directenglish.com.tr

Eğitim Programları

Önden liderlik etmenize ve personelinizi mutlak bir güvenle eğitmenize yardımcı olmak için pazarlama, operasyon ve personel yönetimi dahil olmak üzere programın tüm alanlarında eğitim alacaksınız.

Özel İş Geliştirme Müdürü

Yer seçimi konusundaki tavsiyelerden işe alımlara, merkez yönetimine ve satış tekniklerine kadar, deneyim geliştirme iş geliştirme yöneticilerimiz sizi her adımda desteklemenin yanı sıra, küresel ağdan en iyi uygulamaları paylaşmanızı da sağlayacaktır.

Birinci Sınıf Pazarlama Desteği

Birinci sınıf pazarlama ekibimizden, merkez tasarımdan B2B ve B2C pazarlama kampanyalarına, Direct English pazarlama konusunda tam ve özel destek sunuyoruz.

İş Ortaklarına Özel Extranet ve Yönetim Kılavuzları

Kullanıcı dostu bir portalla, en son pazarlama kampanyalarından ve merkez tasarımlarından, Öğretmen Kılavuzlarına, İş Dönüştürme Analizi araçlarına ve çok daha fazlasına, ihtiyacınız olduğunda parmaklarınızın ucunda ihtiyacınız olan her şeye sahip olacaksınız.

Online Stratejiler

SEO, PPC, Google en iyi uygulamaları ve yerel arama eğitimi de dahil olmak üzere, işinizi ileriye götürmek için dijital pazarlama stratejilerinden en iyi şekilde nasıl yararlanabileceğiniz konusunda önerilerde bulunacağız.

Sınıf Yönetimi

DirectEnglish Live! bir kaynak yönetimi ve öğrenme platformudur. Bu, bir e-öğrenme aracından daha fazlasıdır, çünkü yalnızca çevrimiçi eğitim değil platformdan değil, sınıf ve sanal eğitim de düzenlenir.

 

Bizi temsil edecek gerekli deneyime, kaynaklara ve vizyona sahip stratejik ortaklar arıyoruz....

 

 

Daha Fazla Bilgi Almak İçin Tıkla
 

Sınıf Yönetimi

DirectEnglish Live! sınıfta, çevrimiçi veya harmanlanmış tüm öğrenmeleri yönetmelerini sağlar. Ortaklar, öğrenme yollarını düzenleyebilir ve öğrenciler için kayıt politikalarını tanımlayabilir, ilerlemelerini ve etkinliklerini Doğrudan İngilizce yolculuklarıyla izleyebilir. Öğrenciler ayrıca DirectEnglish Live! Mobil, öğrencilerin derslerini ve sınıf takvimini yanlarında taşımalarını sağlar. İOS ve Android mobil cihazlar ve tabletler için bu sezgisel uygulama sayesinde, öğrenciler eğitimlerini istedikleri zaman, istedikleri yerde istedikleri yerde indirebilirler; izleme verileri saklanır ve tekrar çevrimiçi olduklarında sunucuya gönderilir, etkinlikleri senkronize edilir.

 

İş Ortaklarına Özel Extranet

Sizi Desteklemek ve İşinizi Büyütmek için Eksiksiz Bir Portal

Direct English, tüm dünyadaki ortaklarına 2017 ve yenilenen bir Extranet aracılığıyla da yardımcı oluyor: iş ortaklarının dünyanın herhangi bir yerinden erişebilecekleri ve aradıkları dosyaları Google’dan bir saniyeden kısa sürede bulabilecekleri gelişmiş bir kullanıcı dostu portal esinlenmiş arama çubuğu.

Dosyalar, kullanıcı deneyimini kolaylaştırmak için bölümlere göre sınıflandırılmıştır: İşletme Desteği, Pazarlama, BT, Finansal ve Lojistik ve Öğretim. Ortaklar buradan en yeni kampanyaları, logo dosyalarını, merkez tasarımlarını, öğretmen kılavuzlarını, İş Dönüştürme Analizi araçlarını ve daha fazlasını indirebilirsiniz! Gerçek Zamanlı’da yardım sağlamak için canlı bir sohbet de mevcuttur, ancak Direct English tüm ortakların İş, Eğitim ve Pazarlama yardımı ile ilgili sürekli aramalar ve üst düzey İş Geliştirme Yöneticilerinin ülke içi ziyaretlerini düzenli olarak yapmasını sağlar.

İş Ortakları Extranet'ine giriş yap
 

Dönüşüm Analizi Aracı

Potansiyel müşterileri ve kayıtları takip ederek merkezleri desteklemek için Direct English, harmanlayan güçlü ve özel bir Çevrimiçi Analiz Aracı sunar.

Her bir merkez için anahtar satış verileri. Bu, herhangi bir merkezin dönüşüm ve satışlarının toplamına, haftaya ve yıla göre anında bilgi sağlar. Ortakların pazarlama faaliyetleri nedeniyle satış artışlarını takip etmelerini ve kendi bölgelerinde her merkez için belirlenmiş yıllık hedeflere göre satışları izlemelerini sağlar.

Dönüşüm Analizi aracı, ortaklarımızın işi büyüten satış ve pazarlama girişimleriyle proaktif olmalarını sağlar.

conversion analysis tool

Download reports

To download the reports, please tell us your details:

[contact-form-7 id="877" title="Download Reports"]

Download report

To download the report, please tell us your details:

[contact-form-7 id="1327" title="Download Homepage Report"]
× Size nasıl yardımcı olabiliriz?