Contact Us

Contact Us

0212 270 22 00info@directenglish.com.tr

Bizi tanımlayan geçmişimizdir. | Louis Alexander

1932’de İngiltere’de doğan Louis Alexander, Avrupa Konseyi’nin modern dil öğretimi komitesinin bir üyesi ve dünyaca ünlü İngilizce dil öğrenme uzmanı ve ödüllü bir yazardı.

Louis, Direct English’de dahil olmak üzere çok sayıda iletişimsel dil kursunun ve Ortak Avrupa Dil Referans Çerçevesinin temelini oluşturan çalışmalar geliştirmiştir.

Sadece 1977’de 4.7 milyon kitap sattı; Guinness Rekorlar Kitabı’nda, tek bir yazar tarafından bir yılda satılan en fazla kitap sayısı olarak kaydedilmiş bir rekor.
 

Direct English Geçmişi

1932

Louis Alexander

Louis Alexander, İngiltere'de doğdu ve Godalming Gramer Okulu ve Londra Üniversitesi'nde eğitim gördü.

1973

Avrupa Konseyi

1973-78 yılları arasında Avrupa Konseyi Modern Dil Öğretimi Komitesi üyeliği yaptı. Birçok iletişimsel dil kursunun temeli olan ve Avrupa Dilleri için Ortak Avrupa Referans Çerçevesini oluşturan Avrupa Konseyi için çalışmalar geliştirmiştir.

1977

Guinness Rekorlar Kitabı

4.7 milyon kitap sattı. Guinness Rekorlar Kitabı'nda bir yılda bireysel bir yazar tarafından satılan en fazla kopya sayısı olarak kaydedilmiş bir rekor.

1986

Cambridge Üniversitesi

1986-88 yıllarında Cambridge'de Uluslararası İletişim için İngilizce İngilizce Sertifikası olan Cambridge Üniversitesi Yerel Sınavlar Sendikası'na danışmanlık yaptı.

1988

UNESCO Danışmanı

UNESCO adına Junior English for China (1988-) danışmanıydı.

1997

Direct English

Direct English en büyük başyapıtlarından biridir. Alexander, sürekli olarak eğitim görmeyen, anadili İngilizce olmayan öğretmenleri destekledi.

Louis Alexander

Louis Alexander, İngiltere'de doğdu ve Godalming Gramer Okulu ve Londra Üniversitesi'nde eğitim gördü.

 

Asırlık Deneyimin Son Meyvesi

Direct English, yüksek derecede gelişmiş bir metodoloji ve dil öğrenen teknoloji paketi ile desteklenen, sağlam prensiplere dayanan yenilikçi bir sarmal ders programı ile hayatının çalışmalarının doruk noktasıdır.

1997 yılında kurulan Direct English, şirketin İngiltere’deki merkezinden uluslararası bir franchise ortakları ağını desteklemektedir.

Direct English, 1901’den beri dil eğitimi için uluslararası İngilizce enstitüsü olan Linguaphone Grubunun bir parçasıdır. Seçilebilecek dokuz farklı kurs seviyesiyle (CEFR ile uyumlu), Direct English, tüm seviyeler ve yeteneklere sahip insanlara İngilizce öğretir; yeni başlayanlardan ileri seviyedeki öğrencilere, genç profesyonellerden şirket yöneticilerine kadar herkese.

 
Benzersiz öğrenme sistemimiz hakkında daha fazla bilgi almak ister misiniz?

Download reports

To download the reports, please tell us your details:

[contact-form-7 id="877" title="Download Reports"]

Download report

To download the report, please tell us your details:

[contact-form-7 id="1327" title="Download Homepage Report"]
× Size nasıl yardımcı olabiliriz?