Contact Us

Contact Us

0212 270 22 00info@directenglish.com.tr
 

Tüm seviyeler uluslararası olarak en çok arzu edilen Amerikan İngilizcesi aksanı geliştirmeyi desteklemektedir.

Direct English, özel bir Öğretmen, Çevrimiçi İnteraktif Materyal, Ders Kitabı ve Sesli Video Materyali desteğiyle birlikte genel konuşma İngilizcesini öğretmek için çok kapsamlı bir sistemdir.

60%

Öğrencilerimizin ikinci bir seviye alarak devam etme yüzdesi.

 
blended learning method

Harmanlanmış öğrenme yöntemi

Multimedya öğrenme kaynaklarımız, öğrencilere kendilerini İngilizce diline daha çok mağruz bırakma imkanı sağlar.

Bir dizi görsel-işitsel materyal kullanarak, öğrenciler istedikleri zaman ve yerde sınıfta kullanılan hikayeleri ve diyalogları gözden geçirebilirler. Öğrenciler daha sonra kendilerini İngilizce olarak kaydedebilir ve telaffuzlarını değerlendirmek için tekrar dinleyebilirler. Bu, öğrencilerin ders dışında okuma ve dinleme pratiği yapmaları için ideal bir yoldur.

Daha fazla bilgi edinin
 
english flexible

Öğrenme Hedefleri

Kurslarımız öğrencilerin kişisel ve profesyonel taahhütlerine uyacak şekilde tasarlanmıştır. Direct English’in ilk 5 seviyesini bitiren öğrenciler İngilizce’yi seyahat, kariyer, iş toplantıları, satın almalar, iş başvuruları, sosyal ve profesyonel ağlar için kullanabilir, ancak hepsinden önemlisi KENDİNE GÜVENEREK KONUŞABİLİR.

Öğrenciler “Yoğun” ve “Esnek” kurs seçeneklerinden birini seçer, kişiselleştirilmiş akademik hedefler belirler ve İngilizce’yi kendilerine en uygun şekilde öğrenerek özgüven kazanırlar.

Eğitime etkin katılımınıza yardımcı olacak gelişmiş bir interaktif öğrenme materyalleri geliştirdik.

Materyallerimizin birçoğu, öğrenci öğrenim portalımızda (Direct English Online) saklanır – istediğiniz zaman ve yerde İngilizce pratik yapmanıza olanak sağlar. Direct English’te, her dil öğrenicisinin farklı olduğuna ve bireysel ihtiyaçlara sahip olduğuna inanıyoruz. Öğrencinin kendi özel ihtiyaçlarını tanımlamasına ve onlar için işe yarayan bir çalışma planı tasarlamasına yardımcı oluruz. Dil Öğrenme, zaman ve bağlılık ister, ancak Direct English’in esnekliği ile öğrencilerin hayatına kolayca yerleştirilebilir.

 

 
 

Akademik Yaklaşım

Kurslarımız, öğrencilere sözlü ve yazılı İngilizce becerilerine güven duymaları için kademeli olarak bilgi birikimi sağlar. Metodumuz, öğrencilerin ilk seviyeden itibare sınıftan İngilizcenin iki ana yönüyle ilgilenmelerini sağlar:

Kurslarımız, her aşamada bilgileri gözden geçirerek öğrencilerin İngilizce’yi güvenle kullanmalarına yardımcı olan çevrimsel bir müfredat üzerine kuruludur. Bir konu o anda bir anlam ifade etmiyorsa, ileriki seviyelerde tekrar aynı konuya gelebilirler. Download the cyclical syllabus here (PDF).

 

Dinleme
Konuşma
Yazma
Okuma
 

Eğitim Tekniği

Düzenli değerlendirmeler ve etkileşimli dersler sayesinde öğretmenlerimiz bilgi boşluklarını tespit edebilir ve bu alanlarda gelişmenize yardımcı olabilir.
Öğretmenlerimiz teşvik, motivasyon ve bireysel rehberliğe odaklanarak, akademi için olumlu bir yaklaşım sergiliyor. Daha fazla bilgi için burayı okuyun. Öğretim, aşağıdaki öğrencilerin beceri hedeflerinin bir birleşimiyle sağlanır:

  • Öğrenme – Nasıl öğrenileceğini öğrenme
  • Konuşma – developing communication strategies
  • Gramer – Gerçek dil örneklerinden doğru gramer bilgisinin prova edilmesi
  • Revizyon – Sabit bir düzen üzerinde, öğrenilen konunun tekrarı yoluyla bilginin pekiştirilmesi
  • Öz değerlendirme – İlerlemeyi kontrol etme ve izleme

 

Eğitim Materyalleri

Eğitiminize katılmanıza yardımcı olacak gelişmiş bir interaktif öğrenme materyalleri seçimi geliştirdik. Materyallerimizin birçoğu, öğrenci öğrenim portalımızda (Direct English Online) saklanır – istediğiniz zaman ve yerde İngilizce pratik yapmanıza olanak sağlar.

Her seviyede

  • Ders kitabı
  • Tamamlayıcı Kitap (genellikle iki dilde)
  • Çevrimiçi Etkileşimli Kurs Erişimi
  • 9 Görsel İşitsel Malzeme
 
Metodlarımız hakkında daha fazla bilgi edinmek için ekibimizle iletişime geçin

Download reports

To download the reports, please tell us your details:

[contact-form-7 id="877" title="Download Reports"]

Download report

To download the report, please tell us your details:

[contact-form-7 id="1327" title="Download Homepage Report"]
× Size nasıl yardımcı olabiliriz?