Contact Us

Contact Us

0212 270 22 00info@directenglish.com.tr

Direct English işinize nasıl değer katabilir?

Çalışanlarınızı Direct English kurslarına kaydettirmek, şirketinizin karını doğrudan etkileyebilir.

Araştırmalar, bireysel ve şirket çapında, ulusal seviyelerde İngilizce dil yeterliliği ile ekonomik performans arasında güçlü bir ilişki olduğunu göstermektedir:

 

Direct English Kimin İçin?

Özel kurumsal ihtiyaçlarınıza göre uyarlanabilen çok yönlü bir İngilizce dil eğitim hizmeti sunuyoruz.

Okulumuz, çalışanların daha fazla denizaşırı satış yapmak için ihtiyaç duydukları becerileri sağlayabilir veya üst düzey bir yöneticinin, yeni pazarlara girmeniz için gereken dil becerilerini edinmesine yardımcı olabilir.

Çalışanların İngilizce ile profesyonel bir standartta güven kazanmalarına yardımcı olarak, dünya çapında büyük şirketler ve Devlet kurumlarıyla kalıcı ortaklıklar kurduk

Dünya çapında Direct English öğrencileri HP, IBM, Microsoft, Maersk ve daha birçok büyük şirket için çalıştı.

Direct English'in gücünü keşfedin
 

Direct English, aşağıdaki şirketler için tercih edilen İngiliz dili eğitim sağlayıcısı olmaktan gurur duyuyor:

 

Çalışanlarım Direct English'ten ne kazanacak?

İş dünyası İngilizcesi konuşur. Çalışanlarınızı Direct English kursuna kaydettirerek, dünya çapındaki 1,5 milyar İngilizce konuşan insan ile bağlantı kurmanızı, yeni pazarlara açılmanızı, sınır ötesi işbirliği yapmanızı ve işlemlerinizi kolaylaştırmanızı sağlar. Direct English, çalışanlarınızın İngilizce'yi hızlı bir şekilde öğrenmesine yardımcı olabilir. Kurslarımız bireysel öğrenci gereksinimlerine göre uyarlanmıştır ve günlük profesyonel iletişim için İngilizce'yi kullanmaları için gereken güvenceye odaklanırlar.

 • Geliştirilmiş yazılı İngilizce anlama ve iletişim, gelişmiş konuşma ve konuşma becerisi dahil olmak üzere İngilizce dil becerilerine dayalı yeni profesyonel yetenekler.
 • Resmi olarak İngilizce becerisini ve İş İngilizcesine özgü bilgileri resmi olarak onaylayan dünya çapında tanınan bir nitelik.
 • Diğer yüksek vasıflı ve motive olmuş profesyonellerle uluslararası ağ oluşturma fırsatları, yeni işler için fırsatlar yaratıyor.
 • Dış pazarlarda gelişmiş iletişim olanakları, açık iletişim, anlayış ve ortak uluslararası görünüm üzerine kuruludur.
 • İşyerinde daha net elde edilen operasyonel verimlilik, çok uluslu bir personel ile müşteri tabanı arasında yazılı ve sözlü iletişim kurar.
 • İngilizceyi dünyanın her yerindeki meslektaşlarınızla ve müşterilerinizle konuşarak kullanabilme, operasyonel yeteneklerinizi arttırma ve müşteri iletişimini geliştirme konusunda güven.
 

Kurumsal Öğretim Tekniği

Düzenli değerlendirmeler ve etkileşimli dersler sayesinde öğretmenlerimiz bilgi boşluklarını tespit edebilir ve bu alanlarda gelişmenize yardımcı olabilir.

Öğretmenlerimiz teşvik, motivasyon ve bireysel rehberliğe odaklanarak, akademi için olumlu bir yaklaşım sergiler.

Dil eğitimi aşağıdakilerin kombinasyonu ile verilir:

 • Konuşma sınıfları
 • Kişiselleştirilmiş dersler
 • Sosyal ve network oluşturma faaliyetleri

 

Anahtar Öğrenme Aşamaları:

 1. Hedeflere Bağlılık: Hedefler öğrencinin derslere olan bağlılığını artırmak için verilir
 2. Anadili İngilizce Olanları Anlama: Öğrenci hedefleri yerine getirmek için anadili İngilizce olan konuşanları duyar ve okur
 3. Taklit: Öğrenci, dili kullandığı şekilde, farklı sözel bağlamlarda ve farklı anlamlarla güven ve yetkinlik geliştirerek taklit eder ve anlar.
 4. Dilbilgisi Kalıpları: Ana dilin örneklerini GÜVENLİ İLE duymuş, okumuş, konuşmuş ve yazmış olan öğrenci, doğal olarak ondan çıkan dilbilgisi kalıplarını ve kurallarını öğrenir.
 5. Güçlendirme: Öğrenciye dilbilgisini kendi sözlü ve yazılı prodüksiyonunda uygulayarak dili genişletmek için yetki verilir.
 

Download reports

To download the reports, please tell us your details:

[contact-form-7 id="877" title="Download Reports"]

Download report

To download the report, please tell us your details:

[contact-form-7 id="1327" title="Download Homepage Report"]
× Size nasıl yardımcı olabiliriz?