İngilizce Öğrenin

Genel İngilizce, Sınav İngilizcesi veya İş İngilizcesi eğitimlerimize kaydolarak çeşitli esnek kurs seçeneklerimizden birini seçebilirsiniz.

Daha fazla bilgi al

Ders Yapısı

Farklı esnek ve yoğun kurs seçeneklerinden birini seçin ve kişisel ve profesyonel zamanlamanıza uygun bir program bulun.
Yüz yüze öğrenim görmek için bir kursa katılın bir yandan da kapsamlı interaktif öğrenme kaynakları yelpazemizle kendi temponuzda online olarak İngilizce öğrenin.

Öğrenme Süreci

Süreci daha ilgi çekici ve uyarlanabilir hale getirmek için yenilikçi öğretim uygulamaları ve bir dizi etkileşimli öğrenme kaynağı geliştirdik.

Direct English’in İngilizcede uzmanlaşmanıza nasıl yardımcı olabileceğini keşfetmek için kaydolun.

1

Derslere gel

2

Öğren

3

Pratik yap

Başarıya giden yol

Basit

Sizi dinliyoruz, sizi tanıyoruz, sizin için dil öğrenmede neyin işe yaradığını buluyoruz. Direct English İngilizceyi nasıl öğrendiğinizi temel alır.

Kanıtlanmış

Yöntemlerimiz sizi anlama, konuşma, okuma ve yazma becerilerinde dikkatle eğitmek ve aynı zamanda öğrenme sürecinin her aşamasında sahip olabileceğiniz soruları tahmin etmek ve bunlarla ilgilenmek için tasarlanmıştır.

Kişiselleştirilmiş

Sizi sınıftaki herhangi bir yüz olarak değil, bir birey olarak ele alıyoruz. Herkesin farklı öğrenme yetenekleri ve ihtiyaçları olduğunun farkındayız, bu nedenle hangi çalışma hızından memnun olduğunuzu bularak işe başlarız.

Etkili

Müfredatımız, İngilizcenin doğal olarak nasıl öğrenilebileceğini yansıtır ve İngilizce dil bilgisini öğrencilerimize tanıtır.

Esnek

İngilizce öğrenmek zaman alır; bu nedenle ne zaman, nerede ve nasıl öğreneceğinizi yaşam tarzınıza uygun olarak seçmeyi sizi bırakıyoruz.
Kişisel ders çalışma planınızı, hayatınızı askıya almadan size uygun zamanlarda, konuşma dersleri ve multimedya dersleriyle birleştirebilirsiniz.

Eğlenceli

Ders materyallerimizin digital içeriği, çoğu akademik ders kitabının aksine, hem açık hem de ilgi çekicidir.

Benzersiz öğrenme sistemimizin esnekliği, kişiselleştirilmiş eğitimler, konuşma sınıfları, multimedya kaynakları ve düzenli sosyal etkinliklerle birleştiğinde, kanıtlanmış öğrenme sistemimizin genel başarısına katkıda bulunur. Bu rakiplerin ulaşması zor olan bir kombinasyon.

Daha fazla bilgi al

Neden Direct English’i Seçmeliyim?

İngilizcede kolay ve etkili bir şekilde iletişim kurmak uzak bir hedef gibi görünebilir, ancak Direct English ile başarınız elinizin altında.

Dünyanın önde gelen bir dil eğitim sağlayıcısı olan Linguaphone Group tarafından geliştirilen bu benzersiz dil sistemi, becerilerinizi ve güveninizi kendi temponuzda geliştirir. Bir seferde bir adım, böylece hedeflerinize daha kolay ulaşırsınız. Bu, yaptığımız her şeyin temelini oluşturuyor; çünkü İngilizceye olan güveninizi geliştirmeye odaklandık.

İngilizceyi yaşam tarzı ya da kariyer amacıyla öğrenmek istiyorsanız, işte Direct English’in dünya çapında binlerce yetişkin için tercih edilen İngilizce dil programı olmasının diğer nedenlerinden sadece birkaçı:

 • Bilgileri kendi hızınıza göre kademeli olarak katmanlara ayırır ve daha ilk günden itibaren İngilizce öğrenirken güven oluşturur.
 • Tüm öğrenim tarzlarına ve bütçelere hitap ederek diğer eğitim verenlerden daha fazla seçenek sunar.
 • Bireyler ve şirketler için eksiksiz bir hizmeti esneklikle sağlar.
 • İş ve yaşam tarzınıza uyar.
 • Ne zaman ve nerede olursanız olun çalışmanıza olanak sağlayan birinci sınıf materyalleri ve multimedya kaynaklarını kullanır.
 • Programımızda %60’ın üzerinde yeniden kayıt oranlarının yüksek olmasını sağladığımız ileri düzeyde müşteri hizmeti sunar.
 • Okuma, yazma, konuşma ve dinleme gibi dört temel dil öğrenme becerisinin tamamında yetenek geliştirir.
 • İlerlemenizi izlemek için sürekli inceleme ve değerlendirme sunar.
 • Avrupa Ortak Çerçevesi ile uyumludur.
  (CEFR)-İngilizce dil yeterliliğini değerlendirmek için önde gelen uluslararası standart.
 • İngilizce eğitimi konusunda dünya çapında 100 yıldan fazla deneyime sahip bir dünya lideri olan Linguaphone Grubu tarafından desteklenmektedir.Bugün bizimle İngilizce öğrenmek için ilk adımınızı atın.