Contact Us

Contact Us

0212 270 22 00info@directenglish.com.tr
 

Ünlü dil eğitimi uzmanı Louis Alexander tarafından geliştirilen öğretim yöntemimiz, İngilizce’yi size en uygun şekilde öğrenmenize yardımcı olmak için yazılı, sesli, görüntülü ve etkileşimli öğeleri bir araya getirir.

Direct English muhtemelen Alexander’ın dil eğitimine en büyük katkısıdır; Yenilikçi bir eğitim sistemini benzersiz şekilde oluşturulmuş öğrenme materyalleriyle birleştirdi.

Direct English’e özgü olan kurs materyallerimiz, ne öğrendiğinizi ve neden olduğunu anlamak için mücadele etmek zorunda kalmadan İngilizce öğrenmeye odaklanmanızı sağlamak için iki dillidir. Sonuç olarak, edindiğiniz dil becerilerini anlama becerinizi en üst seviyeye çıkaracak, aynı zamanda konuşmanız için gereken tüm güvenleri oluşturacaksınız.

Kursunuzun her seviyesi, sizi ilgilendiren ve motive etmek için çok çeşitli öğrenci kaynaklarını kapsar. Sadece önde gelen İngilizce ve eğitim uzmanları tarafından geliştirildi ve  Direct English’de ve evde kullanılmak üzere tasarlandı –  yeni ve güncellenmiş bir baskısı 2012’de piyasaya sürüldü.

Direct English sistemine entegre olmak, Direct English Online’a sınırsız erişimdir: istediğiniz yerde ve istediğiniz zaman İngilizce pratik yapmanıza olanak tanıyan benzersiz, multimedya çevrimiçi öğrenme portalımız.

english course book

Öğrenci Kaynakları

Eğitiminize katılmanıza yardımcı olacak gelişmiş bir interaktif öğrenme materyalleri seçimi geliştirdik.

Materyallerimizin çoğu, öğrenci öğrenim portalımızda Direct English Live!’da İstediğiniz zaman ve yerde İngilizce pratik yapmanıza olanak tanır.

Çalışma Kılavuzu:

Özerk çalışmayı kolaylaştırmak için.

Ders Kitabı:

Dersler sadece İngilizce dilindedir ve ana bölümlere ayrılmıştır.

Tamamlayıcı:

Kurs alıştırmalarını tamamlama kitabınızdır.

Çeşitli öğrenme etkinliklerini en iyi şekilde nasıl tamamlayacağınızı anlatan “Language Study and Practice” bölümünde talimatlar verilmiştir.

Size her ünitenin önizlemesini ve ünite tamamlandığında kazandığınız becerileri doğrulayan bir kontrol listesi sunar.

 

In-class Material

Akademik ders kitaplarımız ve diğer yazılı öğrenme materyallerimiz iki dillidir; tam olarak ne öğrendiğinizi anlamanızı sağlayarak güven kazanmanıza yardımcı olan benzersiz bir yöntem.

Direct English kurs materyallerini öğretim metodolojimize uyacak şekilde, her seviyedeki öğrencilere uygun yenilikçi, pratik ve sezgisel kaynaklar ile tasarladık.

 

 

Learn English online

Direct English Live Platformumuz, her zaman ve nerede olursanız olun İngilizce pratik yapmanıza olanak sağlayarak bizi diğer dil okullarından ayırıyor.

Seçtiğiniz kursa bağlı olarak, kayıt sırasında aşağıdaki kaynaklara erişebilirsiniz:

  • Daily English
  • Online learning modules
  • Direct English Interactive (DEI)
  • Direct English Learning Management System (DE LMS)

Hemen Direct English Live! ‘a girin.

 

Bu birinci sınıf öğrenme materyalleri paketi şunları içerir:

  • Deneme testleri
  • İnteraktif akıcılık geliştirme programı
  • İnteraktif aktiviteler ve kısa sınavlar
  • Multimedya çalışma yardımları

İngilizce Test Malzemeleri

Dijital test malzemelerimiz, güçlü yanlarınızı öğretmemizi ve yaptığınız ilerlemenin size gözle görülür şekilde kanıtlanmasını sağlar.

Çevrimiçi bir “Seviye Belirleme Testi” kullanarak sizin için doğru olan kurs seçeneğini seçmenize yardımcı olacağız, ardından dil becerilerinizin planlandığı gibi geliştiğinden emin olmak için her üç ünitede bir test daha yapacağız.

SEVİYE BELİRLEME TESTİ'NE GİRMEK İÇİN HEMEN TIKLA

İngilizce Seviyeni Öğren

Download reports

To download the reports, please tell us your details:

[contact-form-7 id="877" title="Download Reports"]

Download report

To download the report, please tell us your details:

[contact-form-7 id="1327" title="Download Homepage Report"]
× Size nasıl yardımcı olabiliriz?