Contact Us

Contact Us

0212 270 22 00info@directenglish.com.tr

Nitelikli Öğretmenler

Direct English, öğrencilerin İngilizce çalışmalarındaki başarısına adayan öğretmenlerimizin onları motive etme ve öğrenmelerini takip etmede merkezi bir rol oynadığı öğrenci odaklı bir sistemdir.

Öğretmenler, Direct English sisteminin merkezinde yer almaktadır ve kalifiye öğretmenlerimiz, programın her düzeyi için önceden hazırlanmış ders planları ve uzatma faaliyetleri sağlayan Direct English Öğretmenleri El Kitabı tarafından desteklenmektedir.

Öğretmenler, tüm Direct English seviyelerinde öğrenciler için tesiste eğitici oturumlar düzenler.

Direct English eğitmenleri ayrıca kurumsal müşterilerimize ofislerde şirket içi ‘Dil Çalışması’ sınıfları aracılığıyla, genellikle büyük öğrenci gruplarına da ders verir.

 

Temel ve yeni başlayanlara destek vermek için, bazı Direct English öğretmenleri, hem İngilizce hem de Türkçe konusunda uzman olup, öğrencilerin ilerleme kaydettiği alanları tespit etmelerine ve problemli alanlarda yardımcı olmalarına yardımcı olur.
Özellikle, Direct English öğretmenleri, müşterilerin öğrendikleri dili uygulamalarını sağlamak için doğru ortamı yaratırlar; böylece öğrenciler İngilizce’nin kendinden emin ve etkili konuşmacıları olabilirler.
 

Zamanında ve Kişiye Özel Eğitim Sınıfları

Dersler, tüm Direct English düzeyindeki öğrenciler için yerinde gerçekleştirilir. Derse bağlı olarak, bunlar bire bir oturumlar halinde veya gruplar halinde gerçekleştirilebilir.
Direct English öğretmenleri ayrıca şirket müşterilerimizdeki ofislerde şirket içi ‘Dil Çalışması’ sınıfları aracılığıyla, genellikle büyük öğrenci gruplarına da ders verir.
Temel ve yeni başlayanlara destek vermek için, bazı Direct English öğretmenleri, hem İngilizce hem de Türkçe bilirler, öğrencilerin ilerleme kaydettiği alanları tespit etmelerine ve problemli alanlarda yardımcı olmalarına yardımcı olur. Öğrencilerin, öğrendikleri dili pratik yapmalarına olanak tanıyan, böylece kendinden emin ve etkili İngilizce konuşanlar haline gelebilecekleri ortamlar.

 

Katılımlı Konuşma Sınıfları

Sınıflarımız, Direct English öğrenme sisteminin bir parçasıdır ve müşterilerin genel öğrenme programına uyması için dikkatlice planlanmıştır.
Konuşma dersleri sadece “öğretme” dersleri değil, aynı zamanda “pratik” dersleridir – öğrencilerin gelişmekte olan doğal konuşma becerilerini çok çeşitli topikal haberler ve etkinlikler kullanarak İngilizce dilinde uygulama becerisi. Direct English misyonu, öğrencilerin dil öğrenimi alanında ilerleme kaydetmeleri, İngilizce konuşmakta güven kazanmaları ve bunu yaparken de eğlenmeleridir!

Konuşma Sınıfı Öğretmenlerimiz, sosyal ve girişken ve ana dili İngilizce olan öğretmenlerdir. Birçoğu, öğrencilerin oturumlarında tartışmak istedikleri konulara ilişkin içgörü sağlayabilecek yaşam ve iş deneyimi sağlar. Konuşma sınıfı deneyiminin kalitesinin korunmasını sağlamak için Konuşma Sınıfı Liderlerimiz kapsamlı bir Konuşma Sınıfı Kılavuzuna erişebilir ve her öğrencinin Öğrenme Yönetim Sistemi’nde hangi konuları kapsadığını gözden geçirebilir.

Belirli bir İngilizce öğretimi yeterliliği gerekli olmasa da, birçok ülkede Direct English konuşma sınıfı liderleri CertTESOL veya CELTA gibi yeterliliklere sahiptir.

 

 

 

Nasıl Direct English ile Yüksek Nitelikli Öğretmenler haline geldi?

 • Direct English öğretmenleri genellikle küresel olarak İngilizce öğreten deneyime sahip ana dilini konuşanlardır.

 • Doğrulanabilir Kalifiye Öğretmen Statüsüne (QTS) veya CELTA, TESOL, TEFL veya benzer şekilde tanınan diğer İngilizce öğretimi niteliklerine sahiptirler.

 • İş İngilizcesi kursumuzun öğretmenleri endüstri deneyimine sahiptir

 • Öğretmenlerimiz ayrıca öğrencilerin Cambridge English BULATS sınavına hazırlanmalarına yardımcı olabilir.

 • Akredite bir üniversiteden minimum lisans derecesine sahiptirler.

 • Tüm öğrencilerimize İngilizce konuşmayı öğretme aşkı!

Bu, Direct English'te bizimle öğretmenlik kariyerine başladığınızda alacağınız desteğin sadece bir kısmı. Müşteri takip yazılımına, öğrenim yönetim sistemlerine ve profesyonel eğitim programlarına erişim sayesinde, dünya avucunuzun içinde. Kariyer fırsatları hakkında bilgi almak için buraya tıklayın.

Bizimle İletişime Geçin
 

Kanıtlanmış dil eğitim sistemini son derece eğlenceli malzemelerle birleştirerek, öğretmek hiç bu kadar eğlenceli olmamıştı!

 • Son derece gelişmiş metodoloji – anlama, konuşma, okuma ve yazma becerisini sistematik olarak sunmak için tasarlanmıştır.
 • Pedagojik sağlamlık – üç ana öğrenme aşaması üzerine inşa edilmiştir – insanın öğrenme sürecini yansıtmanın yolları denenmiş ve test edilmiş
 • Denenmiş ve test edilmiş müfredat – maksimum iletişim için tasarlanmıştır ve öğrencilerin İngilizce’yi en erken aşamada kullanmalarına izin verirken, İngilizce dilbilgisinin tüm temel öğelerini sistematik olarak kapsar
 • Direct English, genel konuşmalı İngilizce’ye ek olarak, öğrencilere çeşitli kurslar sunar.
 • Nitelikli öğretmenler, öğrencilere ticari amaçlarla iletişim kurmalarında avantaj sağlayan, İş İngilizcesi temelli kurs becerilerimizi sunar. Bu, öğrencileri Cambridge English BULATS Assessment’in her üç bölümüne de hazırlar.

 

 • Öğrenci sorumluluğu – pedagojik gerçeğe dayanarak, yalnızca kendi öğrenmemiz için sorumluluk alırsak bir şey öğreniriz. Bununla birlikte, Direct English, yüz yüze öğrenim ve sürekli öz değerlendirme ve sürekli değerlendirme yapıldığını izleyen değerlendirme yoluyla sağlar
 • Gerçekten interaktif- Entegre çevrimiçi multimedya kaynakları
 • Yüksek eğlence değeri – kurs boyunca motive olmanızı sağlar
 • Öğretmenler ayrıca, özellikle yurtdışında okumak veya yurtdışında çalışmak isteyen öğrenciler için IELTS, TOEIC ve TOEFL için hazırlık yaparlar.
 • Direct English olarak İngilizce öğretmeyi çok seviyoruz çünkü işe yarıyor ve öğrencilerimiz İngilizce konuşmayı öğreniyor!

Burada, Direct English’in merkezinizde veya kurumunuzda nasıl çalışacağını ve Direct English’in neden dünya çapında binlerce yetişkin için tercih edilen İngilizce dil eğitim kursu olduğunu öğrenin.

Download reports

To download the reports, please tell us your details:

[contact-form-7 id="877" title="Download Reports"]

Download report

To download the report, please tell us your details:

[contact-form-7 id="1327" title="Download Homepage Report"]
× Size nasıl yardımcı olabiliriz?