Müfredat ve Sistem

Dünya lideri İngilizce dil öğrenme kaynakları

Ünlü dil eğitimi uzmanı Louis Alexander tarafından geliştirilen öğretim yöntemimiz, İngilizceyi size en uygun şekilde öğrenmenize yardımcı olmak için yazılı, sesli, görüntülü ve etkileşimli öğeleri bir araya getirir.

Direct English muhtemelen Alexander’ın dil eğitimine en büyük katkısıdır. Kendisi yenilikçi bir eğitim sistemini benzersiz şekilde oluşturulmuş öğrenme materyalleriyle birleştirdi.

Direct English kurs materyalleri, ne öğrendiğinizi ve neden olduğunu anlamak için mücadele etmek zorunda kalmadan İngilizce öğrenmeye odaklanmanızı sağlar. Sonuç olarak, edindiğiniz dil becerilerini en üst seviyeye çıkaracak, aynı zamanda konuşmanız için gereken güveni oluşturacaksınız.

Kursumuzun her seviyesi, sizi motive etmek için çok çeşitli öğrenci kaynaklarını kapsar.

Müfredat, dört temel öğrenme becerisine odaklanır.

Yazma

Okuma

Dinleme

Konuşma

Direct English felsefesi, yetişkinlerin kendi öğrenmeleri için sorumluluk aldıklarında en iyi öğrendiklerini göstermektedir. Ancak, öğretmenin rolü motivasyon sağlamak ve soruları cevaplamak ve zorlukları çözmek için çok önemlidir.
Bu Kılavuz, Direct English’e katıldığınızda alacağınız birinci sınıf eğitim ile birlikte, öğrencilerinize güçlü ve etkili bir İngilizce dili eğitimi sunmanıza yardımcı olacaktır.

Öğrenci Kaynakları

Eğitiminize katılmanıza yardımcı olacak gelişmiş bir interaktif öğrenme materyalleri seçimi geliştirdik.

Materyallerimizin çoğu, öğrenci öğrenim portalımızda Direct English Live!’da istediğiniz zaman ve yerde İngilizce pratik yapmanıza olanak tanır.

Çalışma Kılavuzu:
Bireysel çalışmanızı kolaylaştırmak içindir.

Ders Kitabı:
Dersler sadece İngilizce dilindedir ve ana bölümlere ayrılmıştır.

Tamamlayıcı:
Kurs alıştırmalarını tamamlama kitabınızdır.

Çeşitli öğrenme etkinliklerini en iyi şekilde nasıl tamamlayacağınızı anlatan “Language Study and Practice” bölümünde talimatlar verilmiştir.

Size her ünitenin önizlemesini ve ünite tamamlandığında kazandığınız becerileri doğrulayan bir kontrol listesi sunar.

Müfredat

Direct English metodolojileri, dil öğreniminin tüm alanlarında yeterliliği sağlamak için yapılan araştırmalar sonucunda geliştirilmiştir.

Testler

Dijital testlerimiz, İngilizce öğrenme sürecinizde güçlü yanlarınızı keşfetmemizi ve yaptığınız ilerlemenin size gözle görülür şekilde kanıtlanmasını sağlar.
Online “Seviye Belirleme Testi”miz ile sizin için doğru olan kurs seçeneğini seçmenize yardımcı olacağız ve dil becerilerinizin planlandığı gibi geliştiğinden emin olmak için her üç ünitede bir test uygulayacağız.

Seviye Belirleme Testimize Katılmak İçin Hemen Tıkla