Direct English Deneyimi

Direct English esnek bir İngilizce programıdır.

Ders Yapısı

Farklı esnek ve yoğun kurs seçeneklerinden birini seçin ve kişisel ve profesyonel zamanlamanıza uygun bir program bulun.

Yüz yüze öğrenim görmek için bir kursa katılın bir yandan da kapsamlı interaktif öğrenme kaynakları yelpazemizle kendi temponuzda çevrimiçi öğrenin.

Bunu, kursunuzun her aşamasında yeni bulunan bilgilerle tanıdık bir dille destekleyerek ve size İngilizce dilbilgisi konusunda sağlam bir anlayış vererek sağlıyoruz.

Müfredat, dört temel öğrenme becerisine odaklanır.

Yazma

Okuma

Dinleme

Konuşma

Direct English felsefesi, yetişkinlerin kendi öğrenmeleri için sorumluluk aldıklarında en iyi öğrendiklerini göstermektedir. Ancak, öğretmenin rolü motivasyon sağlamak ve soruları cevaplamak ve zorlukları çözmek için çok önemlidir.

Bu Kılavuz, Direct English’e katıldığınızda alacağınız birinci sınıf eğitim ile birlikte, öğrencilerinize güçlü ve etkili bir İngilizce dili eğitimi sunmanıza yardımcı olacaktır.

Öğrenme Süreci

Öğrenme süreci basittir. Ancak, süreci daha ilgi çekici ve uyarlanabilir hale getirmek için yenilikçi öğretim uygulamaları ve bir dizi etkileşimli öğrenme kaynağı geliştirdik.

Direct English’in İngilizce’de uzmanlaşmanıza ve uluslararası fikir sahibi diğer profesyonellerle tanışmanıza nasıl yardımcı olabileceğini keşfetmek için kaydolun.

1

Derslere gel

2

Öğren

3

Pratik yap

Başarıya giden yolun özeti

Basit

Sizi dinliyoruz, sizi tanııyoruz, sizin için neyin işe yaradığını buluyoruz. Direct English, dili anlamaktan daha fazlasını temel alır; nasıl öğrendiğine dayanıyor.

Kanıtlanmış

Yöntemlerimiz sizi dört temek yetenek dinleme, konuşma, okuma ve yazma becerisi konusunda özenle eğitmek ve aynı zamanda öğrenme sürecinin her aşamasında olabilecek sorularla ilgilenmek ve onları düşünmek için tasarlanmıştır.

Kişiselleştirilmiş

Size sadece sınıftaki bir yüz değil, kişisel olarak davranıyoruz. Herkesin farklı öğrenme yetenekleri ve ihtiyaçları olduğunu biliyoruz, bu nedenle hangi çalışma hızından memnun olduğunuzu bularak başlarız.

Etkili

Müfredatımız, dilin doğal olarak nasıl öğrenildiğini, dilbilgisi ve dil puanlarının derhal tanıtıldığını yansıtır; Dil becerileriniz ve kelime bilginiz geliştikçe bu noktalara dönerek, öğrendiklerinizi pekiştirir.

Esnek

İngilizce öğrenmek zaman alır, böylece yaşam tarzınıza ne zaman, nerede ve nasıl seveceğinizi öğrenmenize izin veririz. Kişisel çalışmayı, hayatınızı bekletmeden, size uygun zamanlarda öğreticiler, konuşma sınıfları ve multimedya sınıflarıyla birleştirebilirsiniz.

Eğlenceli

Kurs materyalimizin ses ve dijital bileşenleri ilgi çekici ve motive edicidir. Durumlar unutulmazdır, bu yüzden derhal karışmış hissedeceksiniz. Ve çoğu akademik ders kitabının aksine, kitaplarımız hem açık hem de ilgi çekicidir.

Dünya standartlarında iki dilli öğrenme kaynakları, kişiselleştirilmiş öğreticiler, konuşma dersleri, multimedya kaynakları ve organize sosyal aktivitelerle birlikte, benzersiz öğrenme sistemimizin esnekliği, kanıtlanmış öğrenme sistemimizin genel başarısına katkıda bulunmaktadır. Rakiplerin eşleşmesi zor olan kazanan bir kombinasyon. Direct English'i benzersiz yapan şey hakkında daha fazla bilgiyi burada bulabilirsiniz.

Daha fazla bilgi al

Neden Direct English’i Seçmelisiniz?

İngilizcede kolayca ve etkili bir şekilde iletişim kurmak uzak bir hedef gibi görünebilir, ancak Direct English başarısı elinizin altında.

Dünyanın önde gelen bir dil eğitim sağlayıcısı olan Linguaphone Group tarafından geliştirilen bu benzersiz dil sistemi, becerilerinizi ve güveninizi kendi temponuzda geliştirir – bir seferde bir adım, böylece hedeflerinize daha kolay ulaşırsınız.

Ve bu, Direct English ile yaptığımız her şeyin temelini oluşturuyor, tamamen İngilizce’ye olan güveninizi geliştirmeye odaklandık. İngilizceyi yaşam tarzı ya da kariyer amacıyla öğrenmek istemeniz durumunda, burada Direct English’in dünya çapında binlerce yetişkin için tercih edilen İngilizce dil programı olmasının diğer nedenlerinden sadece birkaçı.

Separated they live in Bookmarksgrove right at the coast of the Semantics, a large language ocean. A small river named Duden flows by their place and supplies it with the necessary regelialia.

  • Yavaş yavaş bilgiyi sizin temponuza göre verir ve ilk günden itibaren İngilizce öğrenmede güven oluşturur.
  • Diğer tüm sağlayıcılardan daha fazla seçenek sunar, tüm öğrenme stilleri ve bütçelerine uygundur.
  • Bireylere ve şirketlere, eşleşmesi zor bir esnekliğe sahip eksiksiz bir hizmet sunar.
  • İş ve yaşam tarzınıza uyar.
  • Ne zaman ve nerede olursanız olun çalışmanıza izin veren birinci sınıf materyalleri ve multimedya kaynaklarını kullanır.
  • Programımızda %60’ın üzerinde yeniden kayıt oranlarının yüksek olmasını sağladığımız yüksek düzeyde müşteri hizmeti sunar.
  • Dört ana dilde okuma, yazma, konuşma ve dinleme becerilerinin hepsinde yetenek geliştirir.
  • İlerlemenizi izlemek için sürekli inceleme ve değerlendirme sunar.
  • Bireyin İngilizce dil yeterliliğini değerlendirmek için önde gelen global standart olan dünyaca tanınan Ortak Diller için Avrupa Çerçeve Referansı (CEFR) ile uyumludur.
  • İngilizce eğitimi konusunda dünya çapında 100 yıldan fazla deneyime sahip bir dünya lideri olan Linguaphone Grubu tarafından desteklenmektedir.
Üstelik, daha önceki İngilizce dil bilgisine gerek yok! Peki ne bekliyorsun? Bugün bizimle İngilizce öğrenmek için ilk adımınızı atın.