Öğrenme Yöntemi

115 yılı aşkın deneyimimizle, yaşı ve İngilizce yeteneği-bilgisi ne olursa olsun, öğrencilerin günlük yaşamda İngilizceyi güvenle kullanmalarını sağlamak için Direct English'i tasarladık.

Daha Fazla Bilgi Al

Direct English sistemi, öğretmen desteğini, kapsamlı öğrenme materyallerini ve güven artırıcı konuşma sınıflarını, online platformumuz Direct English Live ile birleştirerek İngilizce öğretir.

Harmanlanmış Öğrenme Yöntemi

Multimedya öğrenme kaynaklarımız öğrencilerin kendilerini öğrenmeye daha çok odaklanmalarını sağlar.
Direct English olarak, her öğrencinin farklı bireysel ihtiyaçlara sahip olduğuna inanıyoruz.
Öğrencilerimizin kendi özel ihtiyaçlarını tanımlamasına ve işe yarayan bir çalışma planı tasarlamasına yardımcı oluyoruz.

Öğrenme Hedefleri

Kurslarımız öğrencilerin kişisel ve profesyonel hedeflerine uyacak şekilde tasarlanmıştır. Direct English’in ilk 5 seviyesini bitiren öğrenciler İngilizceyi seyahat, kariyer, iş toplantıları, satın almalar, iş başvuruları, sosyal ve profesyonel ağlar için kullanabilir, ancak hepsinden önemlisi ‘kendine güvenerek İngilizce konuşabilir’.

Öğrencilerimiz “Yoğun” ve “Esnek” kurs seçeneklerinden birini seçer, kişisel akademik hedefleri doğrultusunda ve İngilizceyi kendilerine en uygun şekilde öğrenerek özgüven kazanırlar.

Eğitime etkin katılımınıza yardımcı olacak interaktif öğrenme materyalleri geliştirdik.
Materyallerimizin birçoğu, öğrenim portalımızda (Direct English Online) saklanır – istediğiniz zaman ve yerde İngilizce pratik yapmanıza olanak sağlar. Direct English olarak, her dil öğrenicisinin farklı bireysel ihtiyaçlara sahip olduğuna inanıyoruz. Öğrencilerimizin kendi özel ihtiyaçlarını tanımlamasına ve işe yarayan bir çalışma planı tasarlamasına yardımcı oluruz. Dil Öğrenme, zaman ve bağlılık ister ve Direct English sisteminin esnekliği ile öğrencilerimiz İngilizce öğrenmeyi hayatlarına kolayca adapte edebilirler.

Akademik Yaklaşım

Kurslarımız, öğrencilerimize sözlü ve yazılı İngilizce becerilerine güven duymaları için kademeli olarak bilgi birikimi oluşturur. Metodumuz öğrencilerimizin ilk seviyeden itibaren öğrendikleri dilin iki ana yönüyle ilgilenmelerini sağlar:

Kurslarımız, her aşamada bilgileri gözden geçirerek öğrencilerin İngilizceyi güvenle kullanmalarına yardımcı olan çevrimsel bir müfredat üzerine kuruludur. Öğrenmeyi kalıcı kılmak için içerikler düzenli olarak tekrarlanır ve öğrencilerimiz ileriki seviyelerde tekrar aynı noktayı gözden geçirebilirler.

 

Dinleme

Konuşma

Yazma

Okuma

Eğitim Tekniği

Düzenli değerlendirmeler sayesinde öğretmenlerimiz bilgi boşluklarını tespit eder ve bu alanlarda gelişmenize yardımcı olur.
Öğretim, aşağıdaki öğrenci beceri hedeflerinin birleşimiyle sağlanır:

  • Öğrenme – Nasıl öğrenileceğini öğrenme
  • Konuşma – İletişim stratejileri geliştirmek
  • Gramer – Günlük yaşam örnekleriyle doğru gramer bilgisinin prova edilmesi
  • Revizyon – Öğrenilen konunun tekrarı yoluyla bilginin düzenli pekiştirilmesi
  • Öz değerlendirme – İlerlemeyi kontrol etme ve izleme

Eğitim Materyalleri

Eğitiminize yardımcı olacak interaktif öğrenme materyalleri geliştirdik. Materyallerimizin birçoğu, öğrenci öğrenim portalımızda (Direct English Online) saklanır – istediğiniz zaman ve yerde İngilizce pratik yapmanıza olanak sağlar.

Her seviyede;

  • Ders kitabı
  • Tamamlayıcı Kitap
  • Çevrimiçi Etkileşimli Kurs Erişimi
  • 9 Görsel İşitsel Malzeme

Metodlarımız hakkında daha fazla bilgi edinmek için ekibimizle iletişime geçin.

Daha Fazla Bilgi Al