Direct English Live ile Online Öğrenin!

7/24 İngilizce Öğrenin

Daha fazla bilgi al

Direct English Live ile dilediğiniz zaman, dilediğiniz yerden online olarak İngilizce öğrenin.

Sanal öğrenme ortamımız – Direct English Live – sınıf içi çalışmalarınızı tamamlamak için ne zaman ve nerede olursanız olun, eğitim kaynaklarımıza çevrimiçi olarak erişmenizi sağlar.

Giriş yapın

Direct English Live!

Küresel Direct English ağımız sayesinde öğrenciler ve çalışanlar güçlü bir online öğrenme platformuna sahip.

Bu, öğrencilerimizin nerede olurlarsa olsunlar etkileşimli öğrenme kaynaklarına ve öğretim programlarına erişimle sınıfta öğrenimlerini tamamlayabilecekleri anlamına gelir. DELive’ın teknolojik sistemi, kapsamlı ancak kullanımı kolay olacak şekilde tasarlanmıştır ve öğrencilerimizin İngilizce çalışmalarından en iyi şekilde yararlanmalarına yardımcı olur.

Öğrencimiz İngilizcesinin ne kadar geliştiğini görmek için kendi ilerlemesini takip edebilir ve sosyal platformumuz Direct English LIVE’ı kullanarak diğer katılımcılarla etkileşim kurabilir!

Learning Cloud Mobil Uygulaması

Direct English Live öğrenim kaynakları paketimize herhangi bir iOS, tablet veya Android cihazdan çevrimdışı olarak erişmenizi sağlayan benzersiz Learning Cloud öğrenme platformumuz, tamamen öğrenci merkezli bir kullanıcı deneyimi sunar.

Bu, öğrencilerin nerede olurlarsa olsunlar etkileşimli öğrenme kaynaklarına ve öğretim programlarına erişimle sınıfta öğrenimlerini tamamlayabilecekleri anlamına gelir. Bu son teknolojik sistem, kapsamlı ancak kullanımı kolay olacak şekilde tasarlanmıştır ve öğrencilerimizin İngilizce çalışmalarından en iyi şekilde yararlanmalarına yardımcı olur. Çeşitli görsel-işitsel materyalleri kullanarak öğrenciler, sınıfta kullanılan hikayeleri ve diyalogları istedikleri zaman ve yerde gözden geçirebilirler. Öğrenciler İngilizce konuşmalarını kaydedebilir ve telaffuzlarını değerlendirmek için dinleyebilirler. Bu, öğrencilerin sınıf dışında dinleme ve okuma pratiği yapmaları için ideal bir yol.

Akıllı İlerleme Takibi ve Raporlama

Çoğu dil kursunun aksine, ekstra dersin yararlı olabileceği alanları belirlemek için çalışmalarınız boyunca çevrimiçi olarak test edileceksiniz.

Çevrimiçi testlerimiz, seçtiğiniz kurs için özel olarak tasarlanmıştır. Ayrıca, kurs boyunca etkili sınıf yönetimini desteklemeye yardımcı olmanın yanı sıra, katılımcıların gerçek zamanlı erişimini ve ilerlemesinin etkili bir şekilde izlenmesini sağlar.

Öğrenci, İngilizcesinin ne kadar geliştiğini görmek için kendi ilerlemesini takip edebilir ve sosyal platformumuz Direct English LIVE’ı kullanarak diğer katılımcılarla etkileşim kurabilir!Direct English Live

Direct English Live Platformumuz, ne zaman ve nerede olursanız olun İngilizce pratik yapmanıza olanak sağlayarak bizi diğer dil okullarından ayırıyor.

Seçtiğiniz kursa bağlı olarak, kayıt sırasında aşağıdaki kaynaklara erişebilirsiniz:

  • Daily English
  • Online learning modules
  • Direct English Interactive (DEI)
  • Direct English Learning Management System (DE LMS)

 

Bu birinci sınıf öğrenme materyalleri paketi şunları içerir:

  • Deneme testleri
  • İnteraktif akıcılık geliştirme programı
  • İnteraktif aktiviteler ve kısa sınavlar
  • Multimedya çalışma yardımları