Şartlar ve koşullar
directenglish.com.tr web sitesine (“Web Sitesi”) hoş geldiniz. Lütfen websitesini kullanmadan önce bu hüküm ve koşulları dikkatlice okuyunuz.
Bu websitesini kullanmak için en az 18 yaşında olmalısınız. Websitesini kullanarak ve bu şartlar ve koşulları kabul ederek, en az 18 yaşında olduğunuzu ve bu hüküm ve koşulları yasal olarak kabul edebileceğinizi beyan ve taahhüt ediyorsunuz. 18 yaşın altında değilseniz, lütfen hemen bu kullanmayı bırakın.
Bu şartlar ve koşullar, bu websitesini bir kullanıcısı olarak (kendi şart ve koşullarının açıkça belirtilmediği sürece tüm alt alanlar dahil) ve Linguaphone Group Limited (05694539 şirket numarasıyla kayıtlı ofis adresinde kayıtlı İngiltere ve Galler’de kayıtlı) arasında geçerlidir. Liongate Enterprise Park, 80 Morden Road, Mitcham CR4 4PH, Birleşik Krallık) Bu websitesini sahibi ve sağlayıcısı olan Direct English Turkey olarak işlem yapmaktadır (“Linguaphone Group Ltd”, “biz” veya “biz”).
Lütfen yasal hükümlerinizi etkilediğinden bu hüküm ve koşulları dikkatlice okuyun. Bu hüküm ve koşullara uyma ve bunlara uyma sözleşmeniz, Websitesini ne zaman kullandığınız zaman gerçekleşmiş sayılır. Gelecekte başvurmak üzere bu terimlerin bir kopyasını yazdırmanızı ve zaman zaman yapabileceğimiz bu terimlerdeki tüm değişikliklerin farkında olmanız için websitesini bu sayfasını düzenli olarak tekrar kontrol etmenizi öneririz. Burada belirtilen hüküm ve koşulları veya burada veya websitesini belirtilen politika veya kılavuzları herhangi bir zamanda ve tamamen kendi takdirimize bağlı olarak değiştirme hakkımız saklıdır. Değişiklik yaptığımızda, şartlar ve koşullar altındaki “son güncelleme” tarihini değiştireceğiz. Herhangi bir değişiklik derhal websitesini gönderildikten sonra geçerli olacaktır. Değişikliklerin gönderilmesinin ardından websitesini kullanmaya devam etmeniz, bu değişiklikleri kabul ettiğiniz anlamına gelecektir. Bu hüküm ve koşullara uymayı kabul etmiyorsanız, websitesini derhal kullanmayı bırakmalısınız.

Gizlilik Politikası
(en son Nisan 2017’de güncellendi )

Gizlilik Politikası ve Çerez Politikası
Websitesini kullanımınız, Gizlilik Politikamız ve Çerez Politikamız şartlarına ve bunlara tabidir. Ayrıca, websitesini kullandığınızda (bu politikalarda belirtildiği şekilde onay vermeyi reddetme veya geri alma haklarına tabi olarak) ve bu şart ve koşullara bu referansla dahil edilenleri de kabul etmiş sayılırsınız. Linguaphone Group Ltd. Ana ticaret adresimiz yukarıda belirtilenler ile aynıdır.

Websitesine ve Feragatnamelere Erişim
Web Sitemizin ve çevrimiçi abonelik hizmetlerimizin kullanılabilirliğinin kesintisiz olmasını ve iletimlerin hatasız olmasını sağlamaya her zaman çalışacağız. Ancak, İnternetin doğası gereği, bu garanti edilemez. WEB SİTESİNDEN KULLANILABİLECEĞİMİZ HERHANGİ TESİSLER, ARAÇLAR, HİZMETLER, İÇERİK VEYA BİLGİLERİ “WEB SİTESİ” İLE AÇILABİLİR “TEMEL” OLMAKTADIR. HEDEF VE / VEYA HATALARI OLMADAN GARANTİ VERMEMEZ.
HUKUKUN İHTİYACI MAKSİMUMA AŞAĞIDAKİ, İÇERİK VEYA BİLGİ, UYGUNLUK VE MEMNUNİYET KALİTESİNE ÖZEL BİR AMACA UYGUNLUK GARANTİSİ (AÇIK veya UYGULANMAMIŞTIR). SİZİN ZAMANINDAN ZAMANIN WEB SİTESİNİ GÜNCELLEŞTİRECEĞİMİZ VE İÇERİĞİ VE / VEYA SİZE ÖNCELİ BİLDİRİM OLMADAN HERHANGİ BİR BİLGİDE DEĞİŞTİREBİLİRİZ. Bununla birlikte, WEB SİTESİNE BİLGİ VEYA İÇERİK GELİŞTİRMEYE HİÇBİR ZORUNLU DEĞİLİZ VE WEB SİTESİ İLE İLGİLİ BİR İÇERİK VEYA BİLGİLERİ SUNULAN BİR ZAMANDA TARİH DIŞINDA OLMAMALIDIR.
WEB SİTESİNDEN ALINAN HİÇBİR SÖZLÜ VEYA YAZILI OLMAYAN TAVSİYELER, SONUÇLAR VE BİLGİLER, BU KOŞULLAR VE KOŞULLARDA ÖZELLİKLE YAPILMAMIŞTIR. WEB SİTESİNDEN SAĞLIKLI OLMADAN VEYA HİZMETLERİMİZDEN HERHANGİ BİR HEDEFE BAĞLI OLMADAN, YANLIŞINIZI WEB SİTESİNİ KULLANMAYI DURDURMAYINIZ.
Web Sitesinin güvenli ve hatasız, virüssüz ve diğer zararlı yazılımlardan arınmış olmasını sağlamak için makul çabayı göstermemize rağmen, bu konuda hiçbir garanti veya garanti vermeyiz ve kendi güvenliğiniz için, kişisel bilgilerinizin ve bilgisayarınızın sorumluluğunu almanız gerekir ( s). Ayrıca, İnternet bağlantınız üzerinden Web sitesine erişen tüm kişilerin bu şartlar ve koşullar ile burada belirtilen diğer şartlar ve politikaları bilmelerini ve bunlara uymalarını sağlamaktan sorumlusunuz.
İnternet Sitesinin herhangi bir bölümünü (veya tamamını) herhangi bir zamanda, bunlarla sınırlı olmamak üzere, mevcut ürünler ve / veya hizmetler dahilinde değiştirme, durdurma veya sonlandırma hakkını saklı tutarız. Web Sitesinin tamamen durdurulması durumunda, size en az 60 gün önceden bildirimde bulunmak için makul çabayı göstereceğiz ve sizi, Web Sitesini değiştirmeyi düşündüğümüz alternatif bir web sitesini size bildirecektir (varsa – bu türden herhangi bir değişikliği yaratma, uygulama veya çalıştırma zorunluluğu yoktur). Bu hüküm ve koşullar, aksi açıkça belirtilmediği sürece, Web Sitesinin değiştirilmiş herhangi bir sürümüne uygulanmaya devam edecektir.
Güvenlik prosedürlerimizin bir parçası olarak bir kullanıcı kimlik kodu, şifre veya başka bir bilgiyi seçerseniz veya size verilirse, bu bilgileri gizli tutmalısınız. Herhangi bir üçüncü tarafa ifşa etmemelisiniz. Sizin tarafımızdan seçilen veya tarafımızdan tahsis edilen, herhangi bir zamanda, makul görüşümüze göre, bu şartlar ve koşulların hükümlerinden herhangi birine uymadığınız takdirde, herhangi bir zamanda, herhangi bir kullanıcı kimlik kodunu veya şifresini devre dışı bırakma hakkımız vardır. şartlar veya politikalar. Kullanıcı kimliğinizi veya şifrenizi bildiğinizden başka birinin bildiğinden şüpheleniyorsanız, derhal bize info@directenglish.com.tr adresinden bildirmelisiniz.

Fikri Mülkiyet Hakları ve Kabul Edilebilir Kullanım

Web Sitesinde yer alan tüm içerik ve bilgiler Linguaphone Group Ltd’nin, iştiraklerimizin ve / veya lisansını aldığımız ve ilgili İngilizce ve uluslararası telif hakkı ve veri tabanı hakları yasaları tarafından korunan diğer ilgili üçüncü tarafların mülkiyetindedir. Web sitesinde bulunan tüm içeriğin ve tüm yazılımların derlenmesi, Linguaphone Group Ltd ve / veya bağlı kuruluşları ve / veya lisans verenlerinin münhasır mülküdür ve geçerli olduğu şekilde İngilizce ve uluslararası telif hakkı ve veritabanı hakkı yasaları tarafından korunmaktadır.

Bu şartlar ve koşullar altında içerik, herhangi bir metin, grafik, görüntü, ses, video, yazılım, veri derlemesi, sayfa düzeni, temel kod ve yazılımı ve görünen bir bilgisayarda saklanabilecek herhangi bir bilgiyi içerir. Web Sitesinin bir parçası ya da bir bölümünü oluşturur. Web Sitesini kullanmaya devam ederek, söz konusu içeriğin Linguaphone Group Ltd ve / veya iştirakleri ve lisans verenlerine ait telif hakkı, ticari markalar, veritabanı hakları ve diğer fikri mülkiyet haklarıyla korunduğunu kabul edersiniz. Web sitesinde yer alan hiçbir şey, önceden yazılı iznimiz olmadan, Web Sitesinde gösterilen herhangi bir ticari markayı, logoyu veya hizmet markasını kullanma hakkını, dolaylı olarak veya başka bir şekilde, herhangi bir lisans veya hak verme hakkı olarak yorumlanamaz.
Web sitesindeki münferit belgeler bu belgelerde belirtilen ek şartlara tabi olabilir. Web Sitesinin ve içerdiği içeriğin kullanımı, ticari olmayan, özel kullanım içindir. Bilgilendirme için kaynak belirtilmişse, basın bültenlerinin ve halk olarak sınıflandırılan diğer belgelerin kamuya açık iletişimde kullanılmasına izin verilir.
Yalnızca kişisel, ticari olmayan kullanımınız için, içeriği bir bilgisayar ekranında alabilir, görüntüleyebilir ve görüntüleyebilir ve Web sitesinde bulunan sayfalardaki ekstrelerin kopyalarını yalnızca kişisel kullanım için kullanabilir ve herhangi bir üçüncü tarafa yeniden dağıtmamayabilirsiniz. Linguaphone Group Ltd şirketinin yazılı izni olmadan, başka bir içeriği veya herhangi bir bölümünü ticari amaçla çoğaltmamalı, değiştirmemeli, kopyalamamalı, dağıtmamalı veya kullanmamalısınız.
Lütfen, Web Sitesinin Linguaphone Group Ltd. şirketine ait olan ve işletilen bağımsız bir web sitesi olduğunu unutmayın. Üçüncü şahısların sahip olduğu veya işlettiği başka bir web sitesi, ticari marka veya marka ile bağlantısı yoktur.

Ticari Markalar
www.directenglish.com.tr ve ‘Direct English ’’in her biri, Linguaphone Group Ltd tarafından Avrupa Birliği ve / veya diğer yargı alanlarında yönetilen bir ticari marka, tescilli ticari marka veya fikri mülkiyetindedir. Www.linguaphone.co.uk, www.linguaphonegroup.com ve www.linguaphone-ishop.com grafikleri, logoları, sayfa başlıkları, düğme simgeleri, komut dosyaları ve hizmet adları, Linguaphone Group Ltd. şirketinin ticari markaları veya fikri mülküdür. Linguaphone Group Ltd’nin ticari markaları ve fikri mülkiyeti, “Direct English” markası olmayan herhangi bir ürün veya hizmetle veya Linguaphone Group Ltd’nin diğer marka isimlerinden biriyle veya müşterileri arasında kargaşaya neden olabilecek herhangi bir şekilde kullanılamaz. Direct English ya da Linguaphone Group Ltd ya da onun herhangi bir markası ya da fikri mülkiyeti için hakaret ya da hakaret eden herhangi bir şekilde Önceden yazılı iznimiz olmadan metatag veya “Direct English” veya başka herhangi bir isim, ticari marka veya ürün veya hizmet adını kullanan başka bir “gizli metin” kullanamazsınız.

Web sitesinde görünen Linguaphone Group Ltd’ye ait olmayan diğer tüm ticari markalar, kendi sahiplerinin mülküdür, Linguaphone Group Ltd ile bağlantılı veya bağlı olmayan ya da onunla desteklenmemiş olabilir. Direct English, Linguaphone’a ait tescilli bir ticari markadır. Group Ltd. Burada adı geçen diğer ürün ve şirket adları, ilgili sahiplerinin ticari markaları veya ticari adları olabilir.

Web sitesine erişiminiz, Linguaphone Group Ltd veya ilgili üçüncü taraf sahibinin önceden yazılı izni olmadan Web Sitesinde görünen markaları kullanma, uygulama ya da başka bir şekilde izin verme ya da başka şekilde bir lisans ya da kullanım hakkı olarak kabul edilmemelidir. Linguaphone Group Ltd ve bağlı kuruluşları marka adlarını ve ticari markalarını, her bir ülkenin hükümetinin ticari markalarıyla birlikte çalışan seçilmiş ajanslar aracılığıyla koruyor ve savunuyor. Markalarımıza veya telif haklarına yönelik herhangi bir ihlal için sürekli arama yapılır ve istismarı önlemek veya durdurmak için uygun önlemler alınır.

Görsellere katkı verenler
Görüntüler Linguaphone Group’a bağlı ortaklar ve ortaklar tarafından sağlanmıştır ve diğer tüm görseller, Getty Images Inc. ve / veya Thinkstock Images şirketinin telif hakkıyla korunmaktadır.
Sınırlı Kullanım
Web Sitesini aşağıdaki amaçların hiçbiri için kullanamazsınız:
1. Web Sitesini veya sunucularımıza, ağlarımıza, bilgisayar sistemlerine veya kaynaklarına zarar veren veya zarar verebilecek, aşırı yüklenecek, zarar verebilecek veya zarar verebilecek veya herhangi bir şekilde başkalarının kullanımına veya bunlardan yararlanmalarına müdahale eden herhangi bir şekilde Web sitesi;
2. Zararlı, yasadışı, yasadışı, hakaret içeren, küfürlü, hakaret içeren, küçük düşürücü, müstehcen, taciz edici, tehdit edici veya sakıncalı veya ilgili yasa, düzenleme, devlet düzenini ihlal eden veya herhangi bir üçüncü tarafın haklarını ihlal eden herhangi bir şekilde;
3. Web sitesinin kendisi veya başkaları için virüsleri, Truva atlarını, solucanları, mantık bombalarını veya zararlı veya teknolojik olarak zararlı olan diğer materyalleri bilerek tanıtmak;
4. Sunucularımıza, bilgisayar sistemlerine, ağlara, Web sitesine veya herhangi bir yazılımımıza veya veritabanımıza yetkisiz erişim sağlama girişimi olan veya başarılı olan herhangi bir şekilde;
5. sahibinin izni olmadan, telif hakkı veya diğer fikri mülkiyet haklarıyla korunan içeriğin elektronik kopyalarını yapmak, iletmek veya saklamak;
6. hileli amaçlar veya herhangi bir şekilde politik kampanya, ticari talep, zincir mektuplar, toplu postalar veya herhangi bir “spam” ile ilgili olarak rahatsızlık, uygunsuzluk veya gereksiz anksiyeteye neden olabilir.
LG&DE’den açıkça yazılı izin alınmadan Web Sitesi içeriğinin bir bölümünü sistematik olarak çıkaramaz ve / veya yeniden kullanamazsınız. Özellikle, LG&DE’nin yazılı izni olmadan websitesinin önemli kısımlarının yeniden kullanılması için çıkartmak için herhangi bir veri madenciliği, robot veya benzeri veri toplama ve çıkarma araçlarını kullanamazsınız. Ayrıca, Websitesinin önemli (örneğin, ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere, fiyat ve ürün listelerimizi, içeriğimizin önemli unsurlarını ve websitesinin diğer önemli unsurlarını) bölümlerini açık bir şekilde yazılı rızası olmadan kendi veritabanınızı oluşturamaz ve / veya yayınlayamazsınız.
Web sitesine hizmet reddi saldırısı veya dağıtık hizmet reddi saldırısı yoluyla saldırmamalısınız. Bu hükme aykırı hareket ederek, 1990 Bilgisayar Kötüye Kullanma Yasası uyarınca bir suç işleyeceksiniz. Bu tür ihlalleri ilgili yasa uygulayıcı makamlara rapor edeceğiz ve bu makamlarla, kimliğinizi açıkça ve geri dönülmez şekilde açıkladığınız şekilde ifşa ederek iş birliği yapacağız. razı olmak. Bu tür bir ihlal durumunda, Web Sitesini kullanma hakkınız derhal sona erecektir. Abonelik veya abonelik bilgilerinizi kullanarak üçüncü tarafların Web Sitesini kullanmalarına izin vermemelisiniz. Aboneliğiniz tamamen size özeldir ve kullandığınız herhangi bir şifre her zaman gizli tutulmalıdır.
İnteraktif Servisler
Zaman zaman, bunlarla sınırlı olmamak üzere, Web Sitesinde etkileşimli hizmetler sağlayabiliriz:
Web Sitemizin diğer kullanıcılarıyla etkileşimli tartışmalar sağlayan Sosyal Uygulamamız
Sohbet odaları.
Bülten panoları.
(“İnteraktif hizmetler”).
Herhangi bir etkileşimli hizmet sunduğumuzda, sunulan hizmet türü hakkında, eğer yönetilirse ve hangi ölçüt biçiminin kullanıldığı hakkında net bilgiler sağlayacağız.
Websitesinde sunulan herhangi bir etkileşimli hizmeti kullanırken üçüncü şahıslardan gelen kullanıcılar (ve özellikle çocuklar için) olası riskleri değerlendirmek için elimizden gelenin en iyisini yapacağız ve her durumda, bu riskler ışığında ilgili hizmet (ne tür bir moderasyon kullanılacağı da dahil). Bununla birlikte, Web Sitesinde sunduğumuz herhangi bir etkileşimli hizmeti denetleme, izleme veya denetleme yükümlülüğümüz yoktur ve bir kullanıcı tarafından herhangi bir etkileşimli hizmetin kullanımından kaynaklanan içerik standartlarımıza aykırı herhangi bir kayıp veya hasarla ilgili yükümlülüğümüzü açıkça hariç tutuyoruz.
İnteraktif hizmetlerimizden herhangi birinin bir küçük tarafından kullanılması, ebeveynlerinin veya vasisinin onayına tabidir. Çocuklarına çevrimiçi güvenlikleri konusunda iletişim kurmaları önemli olduğu için etkileşimli bir hizmet kullanmalarına izin veren ebeveynlere, çevrimiçi olarak güvenli olmaları konusunda öneride bulunmalarını tavsiye ederiz. Herhangi bir etkileşimli hizmeti kullanan küçükler, kendileri için potansiyel risklerin farkında olmalıdır.
Bir etkileşimli servisi ılımlı yaptığımız yerde, normal olarak size bir endişe veya zorluk ortaya çıkarsa, moderatör ile iletişim kurmanın bir yolunu sunacağız.
Web Sitesine İçerik Yükleme
Web sitesine içerik yüklemenizi veya Web Sitesinin diğer kullanıcılarıyla iletişim kurmanızı sağlayan bir özelliği ne zaman kullanırsanız, aşağıda belirtilen içerik standartlarına uymalısınız.
Bu tür bir katkının bu standartlara uygun olduğunu ve bize karşı sorumlu olacağınızı ve bu garantinin ihlali durumunda bizi tazmin edeceğinizi garanti ediyorsunuz. Tüketici kullanıcısıysanız, bu garanti ihlali nedeniyle maruz kaldığımız her türlü zarar veya ziyandan sorumlu olacağınız anlamına gelir.
Web sitesine yüklediğiniz tüm içerikler gizli ve mülkiyet dışı olarak kabul edilir. İçeriğinizdeki tüm mülkiyet haklarınızı saklı tutarsınız, ancak bize ve Web Sitesinin diğer kullanıcılarına bu içeriği kullanmak, depolamak ve kopyalamak ve üçüncü taraflara dağıtmak ve kullanıma sunmak için sınırlı bir lisans vermeniz gerekmektedir. Bize lisans verdiğiniz haklar bir sonraki paragrafta açıklanmaktadır (Lisans haklarınız).
Kimliğinizi, tarafınızdan Web sitesine yüklenen veya Web Sitesine yüklenen herhangi bir içeriğin fikri mülkiyet haklarının veya gizlilik haklarının ihlal edildiğini iddia eden üçüncü şahıslara ifşa etme hakkımız da vardır. Herhangi bir üçüncü tarafa, sizin tarafınızdan veya Web sitesinin diğer herhangi bir kullanıcısı tarafından gönderilen içeriğin içeriği veya doğruluğu için sorumludur.
Yazımıza göre, aşağıda belirtilen içerik standartlarına uymuyorsa, Web Sitesinde yaptığınız herhangi bir ilanı kaldırma hakkına sahibiz.
Web sitesindeki diğer kullanıcılar tarafından ifade edilen görüşler, görüşlerimizi veya değerlerimizi temsil etmemektedir.
Lisans haklarınız
Web sitesine veya Web sitesine içerik yüklerken veya gönderirken, aşağıdaki lisansları verirsiniz:
-Bizim ve iştiraklerimiz için, Web Sitesinde veya Web sitesine bağlı olarak yayınladığınız herhangi bir içeriği kullanma, saklama, kopyalama ve dağıtma konusunda münhasır olmayan, devredilebilir, dünya çapında, telifsiz, alt lisanslanabilir hak;
-Başka kullanıcılara, münhasır olmayan, devredilemez, telifsiz, bu tür bir içeriğe özgürce erişme ve kullanma ve onu sizinle ilişkilendirme hakkı.

İçerik Standartları
Bu içerik standartları, Web Sitesine veya Web Sitesi (“katkılar”) yoluyla katkıda bulunduğunuz her türlü malzemeye ve bununla ilişkili tüm etkileşimli hizmetler için geçerlidir.
Aşağıdaki standartlara uymalısınız. Standartlar, herhangi bir katkının yanı sıra bütününe de uygulanır.
Katkılar: ·
Doğru olun (gerçekleri söyledikleri yerde)
Gerçekten tutulan (fikirlerini söyledikleri yerde)
Birleşik Krallık’ta ve gönderildikleri herhangi bir ülkede geçerli yasalara uyun.
Katkıları asla:
Herhangi bir kimsenin hakaretinde olan herhangi bir materyali içermemeli.
Müstehcen, saldırgan, nefret dolu veya enflamatuar olan herhangi bir materyali içermemeli.
Cinsel içerikli materyalleri içermemeli.
Şiddeti teşvik etmemeli.
Irk, cinsiyet, din, uyruk, engellilik, cinsel yönelim veya yaşa dayalı ayrımcılığı teşvik etmemeli.
Başka herhangi bir kişinin telif hakkı, veritabanı hakkı veya ticari markasını ihlal etmemeli.
Herhangi bir kişiyi aldatmak için olmamalı.
Sözleşmeden doğan görev veya güven yükümlülüğü gibi üçüncü bir tarafa borçlanılan herhangi bir yasal görevi ihlal etmemeli.
Herhangi bir yasa dışı etkinliği teşvik etmemeli.
Tehdit edici olun, kötüye kullanın veya başkalarının mahremiyetini istila etmemeli veya sıkıntıya, rahatsızlığa veya gereksiz endişelere neden olmamalı.
Başkalarını taciz, üzülme, utandırma, alarm verme veya rahatsız etme olasılığı olmamalı.
Herhangi bir kişiyi taklit etmek veya kimliğinizi veya herhangi bir kişiyle ilişkinizi yanlış tanıtmak için kullanılmamalı.
Durum böyle değilse, bizden çıktıkları izlenimini vermemeli.
Telif hakkı ihlali veya bilgisayar suiistimali gibi (yalnızca örnek olarak) yasa dışı eylemleri savunmamalı, teşvik veya yardım etmemeli.
Askıya alma ve sonlandırma
Kendi takdirimize bağlı olarak, Web Sitesini kullanımınızla ilgili yukarıdaki şart ve koşulların ihlal edilip edilmediğine karar vereceğiz. Bir ihlal gerçekleştiğinde, uygun gördüğümüz şekilde harekete geçebiliriz.
Web Sitesinin kabul edilebilir kullanımına ilişkin yukarıdaki şartlara uymamak, Web Sitesinin bu kullanım şartlarının bir bütün olarak önemli bir ihlalidir ve aşağıdaki eylemlerin tümünü veya herhangi birini gerçekleştirmemize neden olabilir:
· Web Sitesini kullanma hakkınızın derhal, geçici veya kalıcı olarak geri çekilmesi.
· Tarafınızca Web sitesine yüklenen herhangi bir ilanın veya malzemenin derhal, geçici veya kalıcı olarak kaldırılması.
· Size bir uyarı verilmesi.
· Tüm masrafların tazminat temelinde (makul idari ve yasal masraflar dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere) ihlalden kaynaklanan tazminat karşılığında aleyhinize yasal işlem yapılması.
· Size karşı daha fazla yasal işlem.
· Bu bilgilerin yasa koyma makamlarına makul bir şekilde gerekli olduğunu düşündüğümüz şekilde ifşa edilmesi.
Kabul edilebilir kullanım şart ve koşullarımızın ihlaline cevaben gerçekleştirdiğimiz aksiyonlar için sorumluluk kabul etmiyoruz. Bu şartlar ve koşullar altında açıklanan cevaplar sınırlı değildir ve makul gördüğü her türlü işlemi yapabiliriz.

Bağlantı Web Sitesi, LG&DE veya bağlı kuruluşları veya onların ürünleri veya hizmetleri yanlış bir şekilde göstermediği sürece, Web Sitesinin karşılama sayfasına köprü oluşturmak için sınırlı, iptal edilebilir ve münhasır olmayan bir hak verilir, yanıltıcı, aşağılayıcı veya başka türlü saldırgan. Açıkça yazılı onayımız olmadan hiçbir LG & DE’yi veya bağlı şirketlerinin logolarını veya diğer özel grafik veya ticari markaları bağlantının bir parçası olarak kullanamazsınız.

Hiç kimsenin bulunmadığı tarafımıza herhangi bir dernek, onay veya onay şekli önerecek şekilde bir bağlantı kurmamalısınız. Size ait olmayan hiçbir web sitesinde sitemize link kurmamalısınız. Web Sitesi başka bir siteye çerçevelenmemelidir ve Web Sitesinin ana sayfa dışında herhangi bir bölümüne link oluşturamazsınız. Haber vermeksizin bağlama iznini geri çekme hakkımız saklıdır.

Web sitesi, zaman zaman diğer web sitelerine ve web sitelerine bağlantılar sağlayabilir. Bu web siteleri üzerinde kontrolümüz yoktur ve bu web sitelerinin içeriğinden sorumlu değiliz. Şartlar ve koşullar ve gizlilik politikamız, bu tür web sitelerini kullanımınızı kapsamaz. Bu web sitelerinden herhangi birinin bağlantısını izlerseniz, kendi gizlilik politikalarına ve koşullarına sahip olacaklar ve kullanmadan ve / veya kişisel verileri göndermeden önce diğer web sitelerinin gizlilik politikasını ve şartlarını okumanız önerilir. Bu tür politikalar veya şartlar için herhangi bir sorumluluk veya yükümlülük kabul etmiyoruz.

Web Sitesinde başka bir siteye link verilmesi, sitelerin kendisinin veya kontrolünde olanların onayını gerektirmez.

Telif Hakkı ve Hakaret Sorunları veya Şikayetler
Telif hakkı sorunları – Linguaphone Group Ltd ve iştirakleri, başkalarının fikri mülkiyet haklarına saygı duyuyor ve çalışmanızın telif hakkı ihlali oluşturacak şekilde kopyalandığını düşünüyorsanız, lütfen bildirimini kopyalayarak “yeni bir belgeye Telif Hakkı İhlali” başlığı altında info@directenglish.com.tr adresine e-posta ile iletin.

Hakaret iddiaları – LG&DE “ihbar ve devralma” esasına göre çalışır. Web Sitesinde yer alan veya ilan edilen herhangi bir içeriğin hakaret beyanı içerdiğini düşünüyorsanız, lütfen aşağıda yer alan “www.directenglish.com Telif Hakkı İhlali Bildirimi” ni yeni bir belgeye kopyalayarak tamamlayın. Bildirimdeki talimatlara uygun olarak ve yazılı, imzalı bir kopyayı göndermek için: Hakaret Bildirimleri için info@directenglish.com.

Elektronik iletişim
Web sitesini ziyaret ettiğinizde veya bize e-posta gönderdiğinizde, bizimle elektronik olarak iletişim kurarsınız. Sözleşmeye bağlı olarak, elektronik olarak bizden iletişim almayı kabul etmektesiniz ve size sağladığımız tüm anlaşmaların, bildirimlerin, açıklamaların ve diğer iletişimlerin, bu tür iletişimin yazılı olarak yasal olarak yerine getirilebileceğini kabul etmektesiniz. Bu durum yasal haklarınızı etkilemez.
Sorumluluğun Sınırlandırılması
BU ŞARTLAR VE KOŞULLARDA HİÇBİR ŞEKİL ALACAKLAR: (A) BİZİMDEN KAYNAKLANAN YA DA BİRLİKTE YARALANMAMIZI VEYA KİŞİSEL YARALANMAYI SINIRLAYABİLİRSİNİZ; (B) HIZLI VEYA HAZIRLANMASI YANITLANMASI İÇİN SORUMLULUK VEYA SORUMLULUK SINIRI; VEYA (C) UYGULANACAK HUKUKA İHTİYACIM YOKTAN HERHANGİ BİR ŞEKİLDE BİZİMİMİZ VEYA SORUMLULUKLARINIZI SINIRLAYIN VEYA SINIRLATIN.
GERÇEKLEŞTİRİLEN KONTROLÜNDEN SONRA OLAYLARDAN KAYNAKLANAN ZARARLARA SINIRLIĞINDAN SORUMLULUK OLMAYACAKTIR. SİZ VEYA SÖZLEŞME SÖZLEŞMESİ İLE HİÇBİR ZARAR VEYA ZARAR VERMEME ZORUNDA, TUT (YASAĞIDAKİ ZORUNLU), ZORUNDA DOĞRUDAN, YASAĞINDAKİ YA DA ZORUNDA VEYA KONUSUNDA KAYNAKLANMAYACAKTIR; WEB SİTESİNİ VEYA HİZMETLERİMİZDEN HERHANGİ BİR İÇERİK VEYA WEB SİTESİNDE GÖSTERİLEN BİLGİLERLE İLGİLİ YARDIM VE KULLANIM VEYA KULLANMA.
ORTAKLARDA, AŞAĞIDAKİ SINIRLAMADA, HUKUK İZNİYLE BELİRTİLEN MAKSİMUMA AŞAĞIDAKİ, AŞAĞIDAKİ HERHANGİ BİR SORUMLULUK KABUL ETMİYORUZ:
1. HERHANGİ BİR İŞ KAYBI, KAR, ZARAR, GELİR, GELİRCİ TASARRUF TASARRUFLARI, İŞLETMELER, SÖZLEŞMELER, İYİ NİYET VEYA TİCARİ OLANAKLARDA ZARAR VERDİ;
2. VERİ, VERİ TABANI, DOSYALAR, E-POSTA VEYA YAZILIMIN KAYBOLMASI VEYA YOLSUZLUĞA;
3. HERHANGİ BİR ÖZEL, GÖREV VEYA ARIZA ZARAR VEYA HASAR.
ETKİLEMEZ VEYA BU ŞART VE KOŞULLARLA BAĞLI KAYNAKLARA SÖZLENMEYEN TOPLAM SORUMLULUĞUMUZU, SİZE SÖZLEŞMEMİZ, HİZMETLERİMİZ VE / VEYA WEB SİTESİNE AŞAĞIDAKİ BİR SIRA AÇILIYORUZ. HERHANGİ BİR WEB SİTESİNE ERİŞİM İÇİN VE / VEYA ÜÇÜNCÜ TAKVİMDEKİ HİZMETLERİMİZİ BU MADDEYE GÖRE SORUMLULUK GELİŞTİRMESİNE AİT KAYNAKLARIN TARİHİNE AİT. BU MADDE SİZ VE ABD ARASINDAKİ SÖZLEŞMENİN SÖZLEŞMELİ DURUMUNA KORUNMASI.
Bu hüküm yasal haklarınızı etkilemez.
Feragat ve terimlerin ayrılabilirliği
Yazılı olarak size bildirilmedikçe ve size bildirilmedikçe, tarafımızca hiçbir haklardan feragat edilmez Size karşı haklarımızı uygulamada herhangi bir gecikme veya hoşgörü, bunu yapma yeteneğimizi etkilemeyecektir. Herhangi bir ihlalin bizim tarafımızdan feragat etmesi yalnızca bu ihlal için geçerli olacaktır ve bu hüküm ve koşulların başka bir ihlaliyle ilgili olarak haklarımızı size karşı kullanma yeteneğimizi etkilemeyecektir. Bu şart ve koşullardan herhangi biri geçersiz sayılırsa, geçersiz veya uygulanamaz herhangi bir nedenden ötürü, bu terim veya koşul iptal edilmiş sayılır ve kalan herhangi bir şart veya koşulun geçerliliği ve uygulanabilirliğini etkilemez.
Uygulanabilir yasa ve yargı
Tüketici iseniz, lütfen bu şartların ve koşulların, onların konusunun ve sizinle yapılan sözleşmenin Türk yasalarına tabi olduğunu unutmayın.
Eğer bir işletme iseniz, bu şartlar ve koşullar, konusu ve sizinle oluşturulmuş olan sözleşme (ve sözleşmeden doğan anlaşmazlıklar veya iddialar) İngiliz yasalarına tabidir. İkimiz de İstanbul mahkemelerinin münhasır yargı yetkisini kabul ediyoruz.

Genel terimler
Bu şartlar ve koşullar altındaki haklarınızı hiçbir kimseye devredemezsiniz. Web Sitemizi ve hizmetlerimizi bu şart ve koşullara uygun olarak ve bunlara uygun olarak kullanma konusunda bize kişisel, münhasır olmayan ve devredilemez bir hak verilir. Haklarımızı gördüğümüz gibi bu şartlar ve koşullar altında haklarımızla devredebiliriz ve haklı olarak etkileneceğinize makul bir şekilde inanıyoruz, aramızda aranızda kabul edilemeyeceğiniz üçüncü bir tarafla yaptığımız herhangi bir sözleşmeyi de dahil olmak ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere ilerlemek.

Bu şartlar ve koşullar burada atıfta bulunulan belgelerle birlikte, sizinle aranızdaki konuyla ilgili tüm anlaşmamızı içerir ve bununla ilgili olabilecek tüm önceki tartışmaları, düzenlemeleri veya anlaşmaları geçersiz kılar.

Bu hüküm ve koşulları kabul etmek ve bizimle herhangi bir sözleşmeye girmek için herhangi bir kimsenin taahhüdünde, vaatinde, güvencesinde, beyanında, temsilinde veya anlayışında (yazılı olup olmadığına) güvenmediğinizi ve kabul etmediğinizi kabul ve beyan edersiniz. (bu hüküm ve koşullara taraf olan ve / veya yükleniciye ait olmayan) bu şart ve koşulların konusu ve / veya bu tür bir sözleşmeyle ilgili.

Sorular veya yorumlar
Web sitesi veya herhangi bir kısmı ile ilgili herhangi bir soru veya yorumunuz bize info@directenglish.com adresinden veya +90 (0) 212 270 2222

© 2017 Linguaphone Group Limited. Tüm hakları Saklıdır.